• Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy kam vyrazit s dětmi na akci.

 • Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy na muzea a výstavy pro děti.

 • Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy na cyklostezky a cyklotrasy pro rodiny s dětmi.

 • Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy na pěší výlety s dětmi, s kočárkem či odrážedlem.

 • Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy na zajímavé kurzy a kroužky.

 • Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy na dětská hřiště, dětské koutky a dětské herny.

 • Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy na ZOO, zoofarmy a zooparky.

 • Kam s dětmi
  Kam s dětmi

  Tipy na zábavu a atrakce pro děti.

Sokolov - kam s dětmi

Hledáte inspiraci kam na rodinné výlety v malebném Sokolově a jeho okolí? Sokolov, nacházející se v Karlovarském kraji, je obklopen řadou zajímavých míst, která jsou ideální pro rodinné dobrodružství. V okrese Sokolov najdete také další významná města, jako jsou Horní Slavkov, Chodov, Kraslice, Kynšperk nad Ohří a Loket.

Pro ty nejmenší turisty a rodiče s kočárky jsou připraveny pohodové pěší výlety, zatímco pro vášnivé cyklisty existuje mnoho cyklostezek a cyklotras v samotném Sokolově a jeho okolí.

Nechte se inspirovat tipy na výlety, které jsou vhodné po celý rok. Muzea a výstavy jsou vždy zajímavým způsobem, jak se dozvědět něco nového. Pro děti, které touží po zábavě a dobrodružství, jsou k dispozici atrakce a zábavná centra. Pro aktivní pohyb a hru vašich ratolestí nezapomeňte navštívit dětská hřiště, dětské koutky a dětské herny.

K uvedeným tipům naleznete stručné popisy, přesné umístění na mapě a odkazy na oficiální webové stránky provozovatelů, kde najdete podrobnější informace o otevíracích hodinách a vstupném. V případě, že jsou k dispozici fotografie, najdete je v přiložených fotogaleriích. Vaše rodinná dovolená v Sokolově a okolí bude plná vzrušujících zážitků pro děti i dospělé.

Tipy kam s dětmi v Sokolově a okolí

Zobrazit mapu v plné velikosti

Po otevření podrobné mapy a kliknutí na vybraný symbol se zobrazí úvodní informace s odkazem na článek s podrobnostmi.

Mobilní aplikace

 

Víte, že v mobilní aplikaci Výlety a zábava s dětmi si můžete vybrat, které kategorie výletů si chcete zobrazit? Kliknutím na pole Kategorie si vyberete, jenom to co Vás zajímá. Toto nastavení si zařízení pamatuje i při dalším spuštění aplikace.

 

Free Joomla! template by L.THEME