Výlety s dětmi

Kladenský majáles 2019

Výlety s dětmi

Kladenský majáles 2019

Kladenský majáles 2019
  • Datum: 25.4.2019
  • Místo: Areál bývalých kasáren, Kladno
  • Adresa: Sportovců 2311, Kladno, Česká republika

Popis

Jaro už nám klepe na dveře a je třeba ho pořádně uvítat. Jak jinak, než na Kladenském majálesu! Studentský neziskový festival pořádaný studenty ČVUT. DĚTSKÉ AKTRAKCE ZDARMA, VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ!!!

 

Vystoupí pop-rocková kapela Sirkyskon, mladý písničkář Michal Horák, punk-rocková kapela Curlies, kladenská rocková kapela PLÁN B a hlavní kapelou letos bude ska-regge kapela Fast Food Orchestra. 

K tomu všemu si můžete dát pivo od Starokladenského pivovaru, panáka od krásných hostesek z Jägermeistera, ale myslíme i na nealkoholické nápoje. Posilnit se můžete ve Food Trucku (sladné i slané pečivo a bagetky) a jazýčky vašich nejmenších potěší cukrovinky, zmrzlina a cukrová vata. Své ratolesti  si můžete "odložit" na dětské atrakce, které budou samozřejmě zdarma! Nejmodernější technologie ve zdravotnictví Vám představí studenti FBMI ČVUT a do zahraničí Vám pomohou na stánku ICM Kladno.

Dále se můžete se těšit na soutěž o nejoriginálnější fotku na Instagramu pod hashtagem #kladenskymajales. K majálesu nesmí chybět volba KRÁLE a KRÁLOVNY nebo PRINCE a PRINCEZNY, pokud mládí základní školy znovu překoná mazáky ze středních a vysokých škol.

Dále se můžete těšit na písničky od Jirky Kubína, vlastní básnickou tvorbu od Štěpána Voříška a zpěv Raduš Malinové! Afterparty v Best Club Kladno, Vodárenská 2375, Kladno. To vše a mnohem více pro Vás připravili studenti na studentském Kladenském majálesu 2019. Tak přijďte!!!

 

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti/stredni-cechy/kladno/9663-kladensky-majales-2019-9364