Výlety s dětmi

Koupaliště Vodní ráj Jihlava

Výlety s dětmi

Koupaliště Vodní ráj Jihlava

Koupaliště Vodní ráj Jihlava
  • Druh zábavy: venkovní a vnitřní aquapark, wellness, dětská brouzdaliště, hřiště na plážový volejbal a tenis
  • Pláže: travnaté
  • Adresa: Romana Havelky 5a, Jihlava, Česká republika

Popis

Velký aquapark v Jihlavě disponuje venkovní i vnitřní částí se spoustou atrakcí pro děti i dospělé a také má wellness a sportoviště.

Venkovní část koupaliště Vodní ráj v Jihlavě nabízí velký rekreační bazén s tobogánem a dvojskluzavkou, plavecký a dětský bazén a dětské brouzdaliště. Návštěvníci mohou odpočívat na travnaté ploše. Velký bazén měří 25 metrů a navazuje na něj divoká řeka, perličková lůžka, masážní trysky, chrliče, vodní hřiby, vodní clona, hrad a malá skluzavka. Je tam i aquadrom s podvodním osvětlením. Celkem se do venkovní části vejde 2500 osob (na webových stránkách je vždy uvedená aktuální obsazenost). Sportovci mohou využít hřiště na plážový volejbal a hřiště s umělým povrchem na tenis. Nechybí ani občerstvení.

Krytá část funguje celoročně a zahrnuje velký rekreační bazén s tobogánem, vířivku a dětské brouzdaliště. Součástí je i divoká řeka, perličková lůžka, masážní trysky a další. V provozu je i klasická suchá sauna, parní kabina, vertikální turbosolárium, Kneippův chodník a odpočinková zóna. Lze si objednat i masáž a zajít na jídlo a pití do restaurace nebo bufetu.

Zdroj: Vysočina Tourism
Foto: Vodní ráj Jihlava, V. Kunc, archiv Služby města Jihlava

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/koupani/vysocina/9317-koupaliste-vodni-raj-jihlava