Výlety s dětmi

Laguna Třebíč

Výlety s dětmi

Laguna Třebíč

Laguna Třebíč
  • Druh zábavy: aquapark s vnitřními a venkovními bazény, sportovní hřiště, wellness, bazén se slanou vodou, podmořská jeskyně
  • Doporučený věk dětí: 0+
  • Adresa: Mládežnická 1096, Třebíč, Česká republika

Popis

Sportovní areál nabízí kromě krytého a venkovního bazénu také saunu, parní kabinu, posilovnu nebo hřiště na pétanque a volejbal. Plavat se tu učí i miminka.

Plavecký bazén se v Třebíči otevřel těsně po revoluci. Jenom krytý bazén nestačil, proto v roce 2013 otevřeli i přilehlý aquapark. Vnitřní plavecký bazén je 25 metrů dlouhý a má osm plaveckých drah. Vevnitř je i dětský bazén a prohřívací kabina. Wellness zóna, která je koncipována jako bezplavková, má čtyři sauny, dvoje lázně, ochlazovací bazének a vědro a také venkovní terasu. V dolní části se nachází ještě další, tentokrát velká finská sauna pro 40 osob a Kneippův chodník či ledopád.

Aquapark má bazén s plochou skoro 200 metrů čtverečních a nabízí divokou řeku, houpací kolébku, chrliče, masážní lůžka, vířivé vany a podmořskou jeskyni s akváriem. Návštěvníci se mohou projet na 132 metrů dlouhém tobogánu, který vede vnitřní i venkovní částí. Nástupní věž je ve výšce 15 metrů. Venku je také bazén se slanou vodou, který je přístupný celoročně. Ze zábavní zóny je možné přes turnikety projít přímo do wellness zóny se saunami a do haly plaveckého bazénu.

Zdroj: Vysočina Tourism
Foto: archiv Městské kulturní středisko Třebíč

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/koupani/vysocina/9309-laguna-trebic