Výlety s dětmi

Ateliér malování pískem SandPRO Praha

Výlety s dětmi

Ateliér malování pískem SandPRO Praha

  • Druh zábavy: ateliér a psychlogické centrum
  • Kurzy a kroužky: malování pískem
  • Další služby: workshopy, dětské oslavy, psychologická poradna
  • Adresa: Muchova 226/3, Praha 6 - Dejvice, Česká republika

Popis

Odborníci z Ateliéru pískového malování SandPRO™ jsou profesionální psychologové, neuropsychologové, odborníci na art-terapii a umělci (mistři dynamického pískového malování), kteří vyvinuli nové art-terapeutické metody, založené na pískovém malování.

Široká nabídka autorských programů v Ateliéru je zaměřena na řešení prakticky všech rozvíjejících a korigujících úloh, které řeší jak skupinovou formou, tak individuálně. Naučíme se nejen malovat pískem, ale také lépe porozumět sami sobě!

V Atelieru se provádí široká škála aktivit a vzdělávacích kroužků. Místr-keramistr naučí děti a dospělé vytvářet pomocí hlíny originální a živé sochy, Obrazy z vlny pustí do našeho bytu pestrost a krásu přírody, akademický malíř ukáže základy kresby i umění, a pomůže talentům vyrůst a prosadit svůj styl. Workshopy pro školáky a pro předškoláky je seznámí s různými materiály pro hand-made dárky a dekorace, krom nejcennějších zkušeností si odnesou domu i své výrobky.

V Atelieru se také provádí veselé a originální dětské oslavy! Během dvouhodinové oslavy se děti podívají na důmyslnou pískovou pohádku, budou spolu s animátorem malovat na pískových stolech, vyrobí společně krásný dárek oslavenci a také malý památný suvenýr pro sebe, budou hrát tematické hry, natáčet animovanou pohádku, hledat poklady a cestovat časem! Nechybí i pití čaje se sladkostmi a narozeninový dort! Scénář oslavy vždy připravují na míru a je to vždy originál, při včasné objednávce udělají vlastnoruční pozvánky pro hosty, nebo i domácí dort.

Atelier spolupracuje s Hnutím za aktivní mateřství iham.cz a účastní se psychologických konferencí s metodou art-terapii.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/materska-centra-kurzy-krouzky/praha/846-atelier-malovani-piskem-sandpro-praha