Výlety s dětmi

Svět deskových her, Praha 10 - Vršovice

Výlety s dětmi

Svět deskových her, Praha 10 - Vršovice

Svět deskových her, Praha 10 - Vršovice
  • Kurzy a kroužky: kroužek zábavné logiky, herní kroužek
  • Další služby: programy pro školy a školky, dětská herna, akce pro děti
  • Adresa: Kubánské náměstí 1268/9, Praha 10 - Vršovice, Česká republika

Popis

Svět deskových her nabízí vedle nejširší nabídky společenských her na českém trhu také herní odpoledne ve vybraných dnech a další zajímavé akce v krásných prostorách předváděcího centra v Praze – Vršovicích. Spolu s dětmi si můžeme vybrat společenskou hru přesně podle našich představ. Personál nám vysvětlí pravidla a můžeme si ji zahrát.

Hry jsou pro děti již od 2 let. Zahrát si a pobavit se mohou úplně všichni. Vezměte i babičky a dědy a přijďte se podívat, co všechno Vám může nabídnout SVĚT DESKOVÝCH HER. Kalendář nejbližších akcí je na stránkách obchodu.

Kroužky pro děti

Svět deskových her dále pořádá kroužky pro děti. Kroužek zábavné logiky je určen dětem 1. stupně ZŠ, které rády přemýšlí a chtějí rozvíjet schopnost logického uvažování. Předpokládaný termín schůzek je úterý (popř. čtvrtek) od 15 do 16:30 hodin.

Dále pak herní kroužek, který je určen především pro děti 2.stupně ZŠ, bude probíhat každou středu od 15:30 do 18:00 (čas a termín může být dle možností zájemců nejpozději do konce září upraven) přímo v herně e-shopu Svět deskových her (Žitomírská 642/30). Bližší informace ke kroužku vám rádi sdělí na telefonu 732 469 498 (Svět deskových her).

Programy pro školy a školky

Svět deskových her dále nabízí tématické herní programy pro školy a školky - pro mateřské školy jsou připravené tématické bloky "Pestrý svět barev", "Učíme se spolupracovat", "Hraní pro šikuly", "Učíme se počítat" a další.

Děti ze základních škol se pobaví i poučí prostřednictvím programů "Logické hlavolamy", "Rovinná geometrie", "Prostorová geometrie", "Přírodopis", "Vynálezy a historie", "Výlet do světa fantazie" a dalších tématických bloků. Tyto programy je možné realizovat v herně (předváděcím centru) nebo po dohodě i přímo na školách či školkách.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/materska-centra-kurzy-krouzky/praha/825-svet-deskovych-her