Výlety s dětmi

Mateřské centrum Krteček, Ostrava

Výlety s dětmi

Mateřské centrum Krteček, Ostrava

Mateřské centrum Krteček, Ostrava
  • Druh zábavy: mateřské centrum, dětská herna
  • Doporučený věk dětí: 0+
  • Adresa: Ivana Sekaniny 1804/15, Ostrava - Poruba, Česká republika

Popis

Mateřské centrum je bezpečné místo s hernou plnou hraček, kde je Vaše dítě mezi ostatními dětmi a Vy si vklidu můžete dát šálek kávy, popovídat si s maminkami a navázat nové přátelské kontakty.

V mateřském centru Krteček v Ostravě je pro Vaše děti i pro Vás přichystaný zajímavý program. Toto mateřské centrum je založeno na principu dobrovolnosti a vzájemné výpomoci, proto se do přípravy programů může zapojit prakticky každý, kdo má chuť. Některé programy budou vedeny profesionálně, jiné zase laicky, ale důležité je, aby probíhaly s nadšením. Také si tu lze prohlédnout či zapůjčit některou z knížek a publikací zaměřených na vývoj dítěte, jeho rozvoj, jak řešit některé krizové období růstu a tak rozvíjet své rodičovské kvality. Půjčovné je spíše symbolické a nabídka široká. V mateřském centru Krteček pro Vás odborníci z řad lékařů, psychologů, pedagogů, právníků apod. pořádají přednášky a besedy na nejrůznější témata.

Otevírací dobu herny i aktuální program akcí naleznete na oficiálních webových stránkách www.mc-krtecek.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/materskecentrum.krtecekostrava.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/materska-centra-kurzy-krouzky/severni-morava/8029-materske-centrum-krtecek