Výlety s dětmi

Chalupa k pronájmu U Hovorků na Třeboňsku

Výlety s dětmi

Chalupa k pronájmu U Hovorků na Třeboňsku

Chalupa k pronájmu U Hovorků na Třeboňsku
  • Druh ubytování: chalupa
  • Stravování: kuchyňka
  • Vybavení pro děti: dětská postýlka, dětská židlička, dětské hřiště (venkovní), zahrada
  • Adresa: Vlkov 23, Vlkov, Česká republika

Popis

Chalupa je vhodná pro větší skupiny rekreantů, ovšem lze pronajmout i jednotlivé pokoje (dvou, tří a čtyř lůžkové) pro samostatné rodiny. Klasické venkovské stavení s uzavřeným dvorem, stodolou a zahradou Vám zajistí dostatek soukromí a příjemný pobyt v turisticky velmi oblíbené lokalitě na Třeboňsku. Majitel v objektu nebydlí. Obrovskou výhodou je umístění objektu, který je kousek od vlakové zastávky, 2 restaurací (cca 400 m, takže nebudete rušeni hlukem), od cyklostezek, lesa a nesmíme zapomenout na překrásné pískovny, kde se dá nejen koupat, ale i rybařit.

Ubytování na chalupě poskytuje ubytování pro 1 až 15 osob ve 4 ložnicích.

Sociální zařízení: V přízemí objektu je samostatné WC a dále bezbariérová koupelna s novým sprchovým koutem. Díky průtokovému ohřívači je zajištěno neomezené množství teplé vody. V podkroví je koupelna s WC a sprchovým koutem. Ohřev zajištěn bojlerem. Oba sprchové kouty jsou prostorné.

Vytápění: V přízemním pokoji jsou prosklená krbová kamna. V případě potřeby je možné si v podkroví či jinde přitopit elektrickým přímotopem.

Doprava, parkování: Na dvoře je možné parkovat v bezpečí auta. Kapacita parkoviště je až 5 osobních aut. Nechybí ani kolárna se speciálními úchyty na kola, které zajistí jejich bezpečné uložení. Dostupnost chalupy se díky nové dálníci D3 výrazně zlepšila a je z Prahy něco přes hodinku.

Stravování: V dobře vybavené kuchyni si můžete připravovat vlastní jídla či Vám zajistí dovoz snídaní formou švédského stolu a rovněž je v nabídce grilovací party. Jinak jsou v sezóně v obci dvě restaurace, které vaří a grilují. Pro zájemce lze zajistit točené pivo.

Vybavení chalupy: Společná kuchyň umožňuje přípravu vlastní stravy a je plně vybavena nádobím. K dispozici je elektrický sporák, mikrovlnná či horkovzdušná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, toustovač, topinkovač, lednička, mycí linka, bojler atd. Pivo ovšem nejlépe chutná ze sedmého (popravdě třetího) schodu malého lochu, kde je ovšem třeba dávat si pozor na hlavu. Hostům jsou k dispozici rovněž dvě společenské místnosti/jídelny. WiFi je k dispozici v celém areálu ZDARMA.

Rekreační možnosti:  Vlkov nad Lužnicí je součástí CHKO Třeboňsko a je velice vyhledávanou rekreační lokalitou díky krásným rovinatým cyklostezkám bez aut, koupání v čistých pískovnách, borovicovým lesům, nádherným jihočeským rybníkům, rybaření či in - line bruslení. Rekreačních možností je tu nepřeberně. Písečné pláže (včetně nudistických), koupání na pěti pískovnách, výlety na kole, pěší výlety, rybaření na řekách Lužnice a Nežárka či na pískovnách, vodáctví, naučná stezka (dvě přírodní památky přímo v katastru obce), sběr lesních plodů (borůvek, brusinek, hub), možnost sportovního vyžití na dvou hřištích, nové kvalitní povrchy pro in - line bruslení, návštěvy nedalekých zámků (např. Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou či Třeboň), úzkokolejka v Jindřichově Hradci, nejrůznější muzea pro děti i dospělé a řada dalších rekreačních příležitostí. V obci je také půjčovna sportovního vybavení a rekreačních potřeb a pro hosty Chalupy U Hovorků je sleva 20%. Podrobnosti na www.pujcovna.vlkov.eu

Možnosti koupání: Vlkovské pískovny 1 km od chalupy, možno dojet na kole či autem.

Ceny: dle typu pokoje, jeho obsazenosti, délky pobytu a roční doby. Podrobný ceník a podmínky pronájmu na oficiálním webu. Chalupa U Hovorků je v provozu v období od Velikonoc do 31. října. Lze pronajímat i jen jednotlivé pokoje.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/jizni-cechy/7540-chalupa-k-pronajmu-na-trebonsku