Výlety s dětmi

Zážitkový park ZEMĚRÁJ, Kovářov

Výlety s dětmi

Zážitkový park ZEMĚRÁJ, Kovářov

Zážitkový park ZEMĚRÁJ, Kovářov
  • Druh zábavy: zážitkový park, interaktivní hry, hlavolamy, dobrodružné úkoly, středověká vesnice, bludiště, lukostřelnice, archeologické naleziště, naučná stezka naboso, přírodní krytá hala, vodní koutek, kuličkové hřiště, fotbalgolfové hřiště, úniková hra Třináctý klíč, akce pro děti
  • Doporučený věk dětí: 3+
  • Adresa: Kovářov 201, Kovářov, Česká republika

Popis

„Zeměráj“ se stal vítězem celorepublikové soutěže DestinaCZe 2014 v kategorii Zážitek na 1000 % pro celou rodinu, a proto bychom si jeho návštěvu neměli nechat ujít!

ZEMĚRÁJ je přírodní park u Orlické přehrady plný zážitků pro děti i dospělé. Více než sto různých her, hlavolamů a dobrodružných úkolů na ploše devíti hektarů je vytvořeno tak, aby se do hry a řešení mohla zapojit celá rodina. Najdeme zde i několik skutečně výjimečných atrakcí. Například reálnou vesnici z raného středověku obklopenou zahradami a pastvinami, kde si můžeme společně s jejími obyvateli vytočit nádobu na kruhu, příst a tkát, mlít mouku, podrbat kozy nebo třeba okopávat zahrádky. Kromě toho na nás čeká kilometr dlouhá stezka naboso - jediná v ČR, vedená lesem, loukou i potokem, přes šišky i jehličí a s množstvím zábavných úkolů zaměřených na poznávání české přírody. Připravena je také přírodní krytá herna, archeologické naleziště, bludiště, lukostřelnice, dobrodružné hledání tajemných symbolů, které skrývají záhadu ukrytého pokladu nebo pátrání po Kamenech času. Každý víkend se koná zajímavý doplňkový program.

K dispozici je Hospůdka Pod hrází se stylovou nabídkou občerstvení.

K novinkám v sezóně 2016 patří kromě rozšíření dosavadních herních ploch o nové prvky včetně vodního koutku hlavně kuličkové hřiště, fotbalgolfové hřiště a úniková hra Třináctý klíč.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/jizni-cechy/725-zazitkovy-park-zemeraj-kovarov