Výlety s dětmi

Zábavní park MIRAKULUM, Milovice

Výlety s dětmi

Zábavní park MIRAKULUM, Milovice

Zábavní park MIRAKULUM, Milovice
  • Druh zábavy: zabavní park, dřevěný hrad, tobogány, minizoo, lesní naučná stezka, bludiště, podzemní chodby, trampolíny, lanovky, průlezky, vodní atrakce, úzkokolejná parní železnice, tankodrom a další atrakce
  • Doporučený věk dětí: 1+
  • Adresa: Topolová 629, Milovice, Česká republika

Popis

Zábavně-naučný park Mirakulum se nalézá na 7 hektarovém území, které nám zaručuje dostatečný prostor k zábavě či relaxaci. Jsou tu otevřené plochy i menší místa s herními prvky, najdeme zde též klidná zákoutí ve stínu stromů vhodná k piknikům. V různorodosti herních prvků si vybere snad každé dítě, to, co ho baví. Park Mirakulum vychází vstříc dětem všech věkových kategorií a je přizpůsoben i těm nejmenším (např. menší nafukovací trampolína, níže položené prolézačky nebo lanovka se síťovou po straně jištěnou sedačkou). Dále v areálu Parku Mirakulum objevíme prolézací tunely, klouzačky, velké pískoviště, všelijaké houpačky od nejmenších až po obří nebo velké síťové prolézačky.

Dominantou Mirakula je dřevěný hrad s kamennými hradbami, kde se můžeme pohybovat v jednotlivých patrech, kam vystoupáme buď po schodech, nebo prolézačkami. Je v něm umístěný tobogán určený dětem od výšky 140 cm. Dobrodružství děti zažijí v podzemních chodbách kamenného hradu. Kdo má rád zvířátka, může navštívit kontaktní ZOO s mini oslíky, Quessanskými ovcemi a holanskými mini kozami. Součástí areálu je i lesní naučná stezka. Úzkokolejná parní železnice je spojnicí Mirakula a Tankodromu. Nejmenším návštěvníkům je určená pestrobarevná Dětská vesnička v zemi prasátka Pigi. V horkých letních dnech osvěží atrakce v Oáze Vodní svět. V zábavně naučném Parku Mirakulum samozřejmě nechybějí toalety, stánky a venkovní posezení.

 Mirakulum do budoucna plánuje rozšíření o další atrakce, takže se máme rozhodně na co těšit.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/stredni-cechy/703-zabavni-park-mirakulum-milovice