Výlety s dětmi

Duhový Park

Výlety s dětmi

Duhový Park

Duhový Park
  • Druh zábavy: dětský sportovně-zážitkový areál
  • Doporučený věk dětí: 2+
  • Adresa: Třebovle 2, Třebovle, Česká republika

Popis

Dětský sportovně-zážitkový areál o rozloze 55 000 m2 funguje již čtvrtým rokem a nalézá se v obci Třebovle, 20 minut od Prahy nedaleko města Kouřim ve středočeském kraji. V zábavním Duhovém Parku jsou desítky atrakcí a her pro děti i dospělé od 2 do 99 let.

Kromě jiného se zde nachází také jedna z největších trampolín v ČR. Dále zde mají v nabídce například autodráhu se šlapadly Berg, Larp arénu, kde si můžeme vyzkoušet něco jako „paintball“ ale s luky a šípy, jízdu na mini segwayi, relaxační zónu Lazy Bag a vodní prvky (zavlažovací zónu), která nás i naše děti ve velmi horkém počasí příjemně ochladí. V areálu najdeme občerstvení, free WiFi a další vybavení. Většina atrakcí je dokonce krytá proti dešti.

Koná se zde nespočet speciálních akcí a doprovodných programů, o nichž vždy informují na webu, facebooku a instagramu. Maximální kapacita parku je 500 osob, ale je možná online rezervace termínu na webových stránkách. Duhový Park je i ideálním místem pro školní výlet. Pro základní školy i mateřské školy je připraven speciální program zaměřený na zdolávání překážkových drah, řešení hlavolamů, skládaček různé obtížnosti a desítky zábavných herních disciplín. Děti provází celým parkem animátoři, kteří organizují žáky a starají se jim o zábavu a bezpečnost.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/stredni-cechy/6606-duhovy-park