Výlety s dětmi

Zrcadlový labyrint a optické klamy v Divadle kouzel Pavla Kožíška, Líbeznice u Prahy

Výlety s dětmi

Zrcadlový labyrint a optické klamy v Divadle kouzel Pavla Kožíška, Líbeznice u Prahy

Zrcadlový labyrint a optické klamy v Divadle kouzel Pavla Kožíška, Líbeznice u Prahy
  • Druh zábavy: zrcadlový labyrint, optické klamy, prohnutá zrcadla
  • Doporučený věk dětí: 3+
  • Adresa: Mírové nám. 44, Líbeznice, Česká republika

Popis

ORIGINÁLNÍ A STRHUJÍCÍ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU!

V zrcadlovém bludišti jste už možná někdy byli, ale v kouzelnickém bludišti určitě ne… Velký unikátní zrcadlový labyrint vás okouzlí a hlavně pobaví téměř 70 velkoplošnými zrcadly! Důmyslný labyrint nekonečných chodeb s nikam nevedoucími uličkami a slepými zákoutími je perfektní zážitek pro všechny bez rozdílu věku. Ve zdejším zrcadlovém bludišti máte navíc časově neomezenou možnost si opakovaně během návštěvy zrcadlový labyrint procházet.

V síni smíchu vás veselá různě prohnutá zrcadla promění v trpaslíka s malinkýma nožičkama, hubeňourka s dlouhýma rukama nebo jinou komickou figurku. O originální legraci a zábavu zkrátka není nouze. Není zde jako jinde zakázáno fotit, ale naopak! Udělejte si vtipnou fotku nebo video, jak sedíte na stropě v antigravitační místnosti, levitujete stoleček nad vaší hlavou nebo se vyfoťte v nekonečném prostoru tunelů zrcadlového bludiště, který vás magicky rozmnoží. Dále se můžete těšit na úžasné interaktivní optické klamy a iluze, které vás zaručeně dostanou. V zrcadlovém labyrintu také poodkryjete jinak přísně střeženou roušku kouzelnických tajemství a naučíte se i sami kouzlit! Velké zrcadlové bludiště je otevřeno v přízemí Divadla kouzel Pavla Kožíška v Líbeznicích u Prahy, takže návštěvu zrcadlového labyrintu můžete ideálně spojit s kouzelnickým představením. Otevřeno je celoročně. 

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/stredni-cechy/5976-zrcadlovy-labyrint-a-opticke-klamy-v-divadle-kouzel-pavla-koziska-libeznice-u-prahy