Výlety s dětmi

Apartmán Mariana*** Vysoké Tatry

Výlety s dětmi

Apartmán Mariana*** Vysoké Tatry

Apartmán Mariana*** Vysoké Tatry
  • Doporučený věk dětí: 0+
  • Druh ubytování: apartmány
  • Stravování: kuchyňka
  • Vybavení pro děti: dětská postýlka, dětská židlička, dětský koutek (vnitřní)
  • Adresa: Nový Smokovec 67, Vysoké Tatry-Starý Smokovec, Slovensko

Popis

Pohodlné a příjemné ubytování v rodinném apartmánu. Náš dvoupokojový apartmán je plně vybaven a jeho kapacita je až 6 osob - je to tedy ideální místo pro celou rodinu. Připojení k WiFi či parkování v garáži je pro vás zcela zdarma. Má dva samostatné pokoje. V jedném je manželská postel a patrová postel (k dispozici je dětská postýlka). Ve druhém je pohodlná roztahovací pohovka. Plně vybavená kuchyň (lednička, rychlovarná konvice, elektrická varná deska, pračka, myčka nádobí). Apartmán má prostornou koupelnu s velkým sprchovým koutem a WC. V apartmánovém domě je k dispozici dětský koutek.

Můžete se také nechat rozmazlovat v relaxačním centru, kde najdete množství dalších možností jak je relaxace, vířivka, sauny či ochlazovací bazén. Jste-li milovníky lyžování a zimních sportů, v blízkém okolí se nachází hned několik lyžařských středisek. Sjezdovky, běžkařské tratě či přírodní sáňkařská dráha – to vše je vám zde k dispozici. Lyže a příslušenství k nim si zde mohou zapůjčit dospělí i děti a ve zdejších lyžařských školách si můžete oprášit své zkušenosti či se naučit základy. Sníh a led si ale můžete užít i jinak. Na Hrebienku, který je z našeho z apartmánu vzdálen 20 minut, můžete navštívit Tatranský ledový dóm, kde můžete na vlastní oči spatřit repliku barcelónské baziliky Sagrada Familia kompletně vyrobenou z ledu. Bez nadsázky se dá říct, že od nás se dostanete kamkoliv a seženete cokoliv. Pěší chůzí se během pár minut dostanete k železničním stanicím a lanovkám.

V nedalekém Starém Smokovci můžete navštívit několik restaurací či kaváren, nachází se zde také pošta, lékárna, pohotovost a obchody s potravinami i sportovními potřebami. Jakékoliv informace vám rádi poskytneme na naší recepci, která je pro vás otevřena 24 hodin denně.

Podívejte se na videoprezentaci: https://www.youtube.com/watch?v=TsyRiozOnqM

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/slovensko/5968-rodinna-dovolena-ve-vysokych-tatrach