Výlety s dětmi

Galerka Líšný

Výlety s dětmi

Galerka Líšný

Galerka Líšný
  • Druh ubytování: penzion
  • Stravování: snídaně, polopenze, plná penze, kuchyňka
  • Vybavení pro děti: dětské hřiště (venkovní), programy pro děti, sportovní hřiště, zahrada
  • Adresa: Líšný 2. díl 98, Líšný, Česká republika

Popis

Galerka Líšný se nachází v malé obci Líšný na břehu řeky Jizery. Nově zrekonstruovaný domek s klubovnou, čtyřmi pokoji, velkou zahradou s dětským domečkem je vhodný pro sportovně založené rodiny, školní výlety, vodáky či cyklisty.

Služby – sport a relaxace

V těsné blízkosti naleznete informační centrum – Galerka Líšný, která láká návštěvníky na drobné občerstvení, k získání informací nebo jen na příjemné posezení na terásce na břehu řeky Jizery. Nedaleko ubytování se nachází i vlaková stanice, která zaručuje bezproblémovou dostupnost na výlety do Českého ráje a okolí.

Necelé 2 km Vás dělí od rekreačně sportovního areálu Žlutá plovárna na Malé Skále. Areál nabízí pestrou škálu sportovních aktivit jako je splutí řeky Jizery na kánoii, raftu či kajaku, Lanové centrum SUNDISK, beach volejbalové hřiště, ping pong a další. Dopravit se sem můžete pěšky, na kole nebo i trochu netradičně, přičemž využijte půjčovnu lodí a koloběžek přímo v Galerce Líšný. Záleží jen na Vás, kam až doplujete a dojedete, protože vybavení můžete vrátit na všech základnách SUNDISK FAMILY.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/cesky-raj/5292-galerka-lisny