Výlety s dětmi

Strašidelný zámek Draxmoor, Dolní Rožínka

Výlety s dětmi

Strašidelný zámek Draxmoor, Dolní Rožínka

Strašidelný zámek Draxmoor, Dolní Rožínka
  • Druh zábavy: strašidelná prohlídka zámku, 3D kino, skákací hrad, dětský koutek, strašidelný výtah a sklepení, stylová krčma, noční světelná show, infocentrum s veřejně přístupným internetem, Muzeum legend Z Vysočiny
  • Doporučený věk dětí: 3+
  • Adresa: Dolní Rožínka 39, Dolní Rožínka, Česká republika

Popis

Odvážné velké i malé děti mohou s rodiči navštívit Strašidelný zámek Draxmoor, který je součástí komplexu zábavního areálu Šikland.

Strašidelný zámek DraXmoor je ojedinělý zábavní projekt unikátní nejen v České republice. Hned na první pohled nás zaujme, jak tajemně se historická budova tyčí nad ponurým jezerem ve středu obce Dolní Rožínka. Nepoužívaná budova, která byla již určená k demolici, původně sloužila jako zámecká sýpka a první zmínky o ní můžeme nalézt již ve 14. století. Díky projektu spolufinancovanému z ROP Jihovýchod vznikl Strašidelný zámek, který nám představí strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory a středověko-pohádkové tržiště. Svět fantazie si naplno vychutnáme v 3D kině, strašidelném výtahu, v tajemném sklepení nebo ve stylové krčmě. Návštěvníci mohou dále navštívit Muzeum legend Z Vysočiny, skákací hrad, dětský koutek a obdivovat noční světelnou show. Na dvoře byla vybudována tajuplná věž se vstupem do podzemí, před vstupem infocentrum s veřejně přístupným internetem.

Zdroj: Newsletter ROP Jihovýchod

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/vysocina/523-strasidelny-zamek-draxmoor-dolni-rozinka