Výlety s dětmi

ESC Room Plzeň - únikové hry + outdoorové hry

Výlety s dětmi

ESC Room Plzeň - únikové hry + outdoorové hry

ESC Room Plzeň - únikové hry + outdoorové hry
  • Druh zábavy: únikové a outdoorové hry
  • Doporučený věk dětí: 7+
  • Adresa: Kardinála Berana 1109/37, Plzeň 3-Jižní Předměstí, Česká republika

Popis

Vy a vaše děti jste uzamčeni v tematické únikové místnosti a vaším úkolem je dostat se ven během jedné hodiny. V místnosti je řada hlavolamů, šifer a dalších překážek, které vás z místnosti jen tak nepustí!

V současné době můžete navštívit 4 tematické únikové místnosti a projít jednu OUTDOOROVOU hru! A pozor, v létě se bude spouštět ještě DRUHÁ outdoorovka s pohádkovým příběhem, vhodná i pro ty mladší (cca od 7 let). :-)

► MEDEX ◄

„Zdánlivě obyčejná kancelář jedné neobyčejné agentury, jejímž byznysem jsou nájemné vraždy. A vy jste zde na pracovním pohovoru. Obstojíte nebo budete eliminováni mechanikem?" Vhodná pro děti od 13 let. V doprovodu dospěláků zvládnou místnost ale i ti menší. MEDEX navštívilo během jeho existence již několik rodin s dětmi ve věku cca 7 let a pod dohledem rodičů a starších sourozenců vše proběhlo hladce. :-)

► CELA ◄

„Jaké jsou pocity neprávem odsouzeného vězně si můžete vyzkoušet v místnosti Cela. Existuje tu však naděje v podobě dopisu, který zde zanechal uprchlý vězeň. Budete-li dostatečně šikovní, uprchnete i vy!“ Místnost zvládnou děti od 8 let. Jelikož hra probíhá nikoli za zavřenými dveřmi, ale za zavřenou mříží, personál má pořád děti na očích a může jim poradit, případně je usměrnit. :-) Tato místnost je hravá a (pro děti) velmi intuitivní, takže se tu leckdy stane, že děti luští a řeší, zatímco dospěláci nestíhají a jen kroutí hlavou nad tím, jak mají bystré ratolesti.

► PRACOVNA ◄

„Profesor Paul Slaumi zasvětil svůj život hlavolamům. Nacházíte se v jeho pracovně a čeká na vás hlavolam, který se stal profesorovi osudným. Dokážete ho vyřešit?" V této místnosti se nalézá spousta elektroniky, je tedy vhodná spíše pro starší děti, cca od 13 let, a to (nejlépe) v doprovodu rodičů.

► FOTOATELIER ◄

„I obyčejný fotoateliér se může stát místem zločinu. Ale zločinci jste tady tentokrát vy. :-) Vaším úkolem je ukrást velmi vzácnou fotografii. Máte jen hodinu, než se spustí alarm!" Ač se FOTOATELIER často líbí holčičkám všeho věku, je vhodný spíše pro starší děti, od 14 let věku, protože se jedná o zapeklitější místnost, než jsou ostatní.

► ☼ OUTDOOR MINDFALL ☼ ◄ 

Pokud se chcete s dětmi toulat venku, máme pro Vás dobrou zprávu – od března si můžete zahrát i outdoorovou hru MINDFALL. „Teroristická skupina se chystá vypustit do světa virus ovlivňující lidské chování! Úkol vaší skupiny je tedy jasný: najděte nepřátelskou centrálu, zastavte virus a zachraňte svět před zkázou!“ Celou hru absolvujete s tabletem, kde najdete veškeré potřebné instrukce, hádanky, videa a prvky rozšířené reality. Navíc máte k dispozici agentský kufřík s vybavením, který vám na vaší misi pomůže. Trasa hry je vedená centrem Plzně, je sjízdná i s kočárkem a není delší než cca 3,5 km. Hra je kromě dospělých vhodná spíše pro starší děti (cca od 11 let), ale s větší pomocí dospěláků ji určitě zvládnou i ti mladší. :-) 

Od léta Vás pak čeká další outdoorovka (vhodná i pro mladší) Magický portál.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/zapadni-cechy/5102-escape-room-plzen