Výlety s dětmi

DinoPark Harfa, Praha 9 - Vysočany

Výlety s dětmi

DinoPark Harfa, Praha 9 - Vysočany

DinoPark Harfa, Praha 9 - Vysočany
  • Druh zábavy: dinopark, 4D kino
  • Doporučený věk dětí: 3+
  • Adresa: Českomoravská , Praha 9, Česká republika

Popis

Pro děti, které mají rády dinosaury, bude určitě velkým zážitkem návštěva dinoparku. V Praze se nachází dinopark přímo na střeše obchodního centra Harfa v Praze 9 – Vysočanech.

Děti si zde mohou prohlédnout několik metrů vysoké repliky dinosaurů. Součástí DinoParku Harfa je i unikátní 4D kino, ve kterém je po celý den opakovaně promítán film, který nás díky trojrozměrnému obrazu vtáhne o desítky milionů let zpátky do minulosti.

Děti se v DinoParku Harfa zabaví na atrakcích prolézáním lebkami dinosaurů nebo šplháním a klouzáním se po dinosaurech. Zatím, co popíjíme kafe, děti si na náš dohled mohou pohrát v paleontologickém naležišti nebo se "pohoupat" na dinosaurovi, žeton je k dispozici v DinoCafé. K vybraným druhům dinosaurů můžeme s dětmi zajít blíže a pohladit si je. Lézt je po nich zakázáno! Originální fotku si pořídíme v dinosauřím vejci nebo v tlamě dinosaura.

Unikátem světového významu je živá druhohorní rostlina WOLLEMI NOBILIS, která roste přímo v DinoParku Harfa. Rostlina žila na Zemi před 175 mil. lety.

Dostupnost městskou hromadnou dopravou: ze stanice metra Českomoravská

Parkování: v garážích obchodního centra Harfa

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/praha/409-dinopark-harfa-vysocany