Výlety s dětmi

Wellness Hotel Synot***

Výlety s dětmi

Wellness Hotel Synot***

Wellness Hotel Synot***
  • Druh ubytování: hotel
  • Stravování: restaurace
  • Vybavení pro děti: bazén vnitřní, dětská postýlka, dětská židlička, dětské hřiště (venkovní), hračky, sportovní hřiště, stolní tenis, trampolína, zoo koutek
  • Adresa: Nad Hřištěm 1891, Staré Město, Česká republika

Popis

Wellness pobyt v Uherském Hradišti - Starém Městě, kde se na klidném místě v blízkosti sportoviště nachází Wellness Hotel Synot.

V prostorách hotelu naleznete vše, co k modernímu hotelu patří. Pokoje jsou vybaveny:

Kapacita hotelu:

Wellness hotel Synot má vlastní restauraci v podobě stylové pivnice a také lobby bar, který je pro hotelové hosty otevřen nonstop.

Hotel disponuje aquacentrem s bazénem s protiproudem či perlátorem a dvěma whirlpooly s teplotou vody kolem 36°C. K wellness centru patří také saunový svět plný tepla a vůní se solnou parní lázní, aroma parní lázní, finskou saunou, aroma saunou, tepidáriem s vyhřívanými lehátky a hvězdným nebem, odpočinkovou místností s relaxační hudbou k dokonalému uvolnění. Je možné využít i dalších služeb, které wellness centrum nabízí, jako jsou klasické masáže, thajské masáže nebo i kosmetické procedury.

Okolí nabízí zajímavé výlety - nedaleké poutní místo Velehrad, Skanzen Modrá a jedinečný podvodní svět, hrad Buchlov, zámek Buchlovice, největší KovoZoo v Evropě, Muzeum bonzaí, Muzeum Velké Moravy, Aqua park a mnoho dalšího.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/slovacko/3504-wellness-pobyt-pro-2-na-3-dny-s-polopenzi-a-neomezenym-vstupem-do-wellness-centra