Výlety s dětmi

Horský Hotel Babská***

Výlety s dětmi

Horský Hotel Babská***

Horský Hotel Babská***
  • Druh ubytování: hotel
  • Stravování: restaurace
  • Vybavení pro děti: bazén vnitřní, dětská postýlka, dětská židlička, dětské hřiště (venkovní), dětský koutek (vnitřní), hračky, lyžařský vlek, sportovní hřiště, stolní tenis
  • Adresa: Velké Karlovice - Léskové 278, Velké Karlovice, Česká republika

Popis

Útulný Horský Hotel Babská v 9 pokojích a 2 apartmánech s celkovou kapacitou 52 míst se nachází v nádherné přírodě na pomezí Beskyd a Javorníků v kouzelné obci Velké Karlovice. Hotel nabízí pohodlné ubytování, profesionální servis a příjemnou atmosféru s výhledem do nádherného údolí Léskové.

Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici útulný dětský koutek i dětské hřiště. V ceně ubytování je využití krytého bazénu a bezdrátové wifi připojení. 

Horský Hotel Babská nabízí také služby v podobě masáží. Správnou technikou rozmasírování svalů po celém těle dokáže odstranit bolesti vzniklé ztuhlostí svalů po námaze, po sportováním výkonu, při sedavém zaměstnání, po těžké namáhavé práci apod. Odborně provedená masáž Vám navodí příjemný pocit uvolnění, ztlumí únavu, pomůže podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. 

V srdci Moravskoslezských Beskyd, v druhé největší obci České republiky – Velkých Karlovicích, vyrostlo veřejné devítijamkové Golfové hřiště Horal s kvalitním zázemím a širokou škálou dalších služeb. Golf v Beskydech si opravdu užijete. Golfové hřiště se nachází v bezprostřední blízkosti Hotelu Babská. Golf si můžete zahrát i v zimním období, a to na špičkovém golfovém simulátoru.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/beskydy/3503-bajecny-relaxacni-pobyt-pro-dva-na-3-dny-a-2-noci-s-polopenzi-a-neomezeneho-wellness