Výlety s dětmi

AVATAR VR HERNA

Výlety s dětmi

AVATAR VR HERNA

AVATAR VR HERNA
  • Druh zábavy: herna virtuální reality
  • Doporučený věk dětí: 5+
  • Adresa: Drahobejlova 36, Praha 9 - Libeň, Česká republika

Popis

Zažijte ve virtuálním světě to, co v reálném nemůžete. Projděte se po mořském dně nebo pod nohama dinosaura. Užijí si jednotlivci, ale i celé rodiny s dětmi od 5 let až po babičku s dědečkem. V nabídce jsou dárkové poukazy, uspořádání narozeninové oslavy nebo firemního večírku na míru. 

Co je to virtuální realita?

Kouzelný svět, ve kterém se parádně odreagujete. Přenese vás do něj technologie HTC Vive VR nebo VR Oculus Rift. Vyzkoušíte zcela nový herní zážitek a budete součástí virtuální reality. Hýbejte se, choďte, prozkoumávejte a objevujte nepoznané.

Prostory a vybavení herny

V herně máte dostatek prostoru na hraní i posezení s přáteli a kolegy. K dispozici jsou dvě velké místnosti pro HTC Vive vybavené sedačkami a stolkem až pro 5 lidí. Dále tu je velká místnost se dvěma VR Oculus Rift, z nichž jedno je u automobilového trenažéru a u druhého je polohovatelné křeslo pro plnohodnotný zážitek při jízdě na horské dráze nebo při sledování filmů.

Navíc je možné využít i velkou zasedací místnost s whiteboard tabulí, televizí a stolem pro 12 lidí, která je příhodným prostorem pro narozeninové oslavy, párty, firemní večírky, školení, teambuildingy i workshopy.

Nechte se ohromit novými virtuálními světy, postavami, obrazy a zvuky.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/praha/3152-herna-avatar-popustte-uzdu-sve-fantazii-ve-virtualni-realite