Výlety s dětmi

Moje dílna, Zlín

Výlety s dětmi

Moje dílna, Zlín

Moje dílna, Zlín
  • Druh zábavy: kreativní dílna, malá domácí kavárna
  • Doporučený věk dětí: 4+
  • Adresa: třída Tomáše Bati 39, Zlín, Česká republika

Popis

V "Mojí dílně" si můžeme vychutnat kávu, posedět u sklenky lahodného vína, ochutnat něco z domácího pečení a u toho tvořit. V nabídce je široká škála výtvarných technik – volně v otevřené dílně i v rámci kurzů.

Moje dílna, z.s. je vysněný projekt pojící kreativní dílnu a malou domácí kavárnu. Cílem je, aby se tu lidé cítili jako doma a odcházeli s úsměvem na rtech. Moje dílna se dělí na kavárničku, útulné nekuřácké prostředí, kde si můžeme vychutnat dobrou kávu, přírodní mošty, domácí limonády a sladkosti a na tvořivou dílnu.

Je možné jen tak posedět nebo odpočinkový čas využít k tvoření. Volnému tvoření u kávy zde říkají “otevřená dílna”. Lze přijít kdykoliv v otevírací době, dát si něco dobrého a u toho si něco vyrobit. Personál nám rád poradí a pomůže. Tvořit může každý a stupeň zdatnosti tady nerozhoduje.

Vedle kavárničky je dále již zmíněný prostor, který slouží jako dílna. V průběhu dne, když neprobíhají žádné kurzy, funguje dílna jako další prostor pro kavárnu. Večer pak, když je vypsán kurz, se v dílně setkávají podobně ladění lidé, nechávají pracovat své ruce a mysl může odpočívat.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/materska-centra-kurzy-krouzky/stredni-morava/2235-moje-dilna-zlin