Výlety s dětmi

Kanoe na řece Regen – půjčovna s odvozem

Výlety s dětmi

Kanoe na řece Regen – půjčovna s odvozem

Kanoe na řece Regen – půjčovna s odvozem
  • Druh zábavy: půjčovna kanoí s odvozem
  • Doporučený věk dětí: 4+
  • Adresa: Zwieselberg 118, Zwiesel, Slovensko

Popis

Svůj pobyt v Železné Rudě a okolí můžeme obohatit o vodácký zážitek! Železnou Rudou protéká řeka Regen/Řezná ještě jako potok, ale o pár kilometrů dál, v sousedním Německu, už ji lze sjíždět na kanoi a užívat si nádhernou krajinu trochu jinak.

Řeka Regen pramení na české straně pod Pancířem a po 169 km se vlévá v Regensburgu do Dunaje. Pro vodáky - začátečníky a pro rodiny s dětmi je vhodný úsek mezi Zwieselem a Regenem. Rychle tekoucí pasáže tu střídají klidné úseky, kde se můžeme kochat přírodními krásami. Na úseku mezi Regenem a Teisnachem si na své přijdou i zkušenější vodáci. Varianta z Regenu do Auerkielu je klidná a vhodná pro začátečníky. Poté následuje část zvaná "Bärenloch" - 1 km dlouhý úsek střední až lehké divoké vody. Základní vodácké dovednosti a zkušenosti jsou v tomto úseku žádoucí. Zbytek úseku je pak rovněž klidnější.

Bohemiatours nám zapůjčí vybavení, které odveze na nástupní místo a po plavbě nás doveze zase zpět. Rezervaci a informace získáme na tel. čísle 724 660 078 nebo mailové adrese tomeis@email.cz.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/koupani/nemecko/2141-kanoe-na-rece-regen-pujcovna-s-odvozem