Výlety s dětmi

Dětské zábavné centrum ŠNEČEK v Příbrami

Výlety s dětmi

Dětské zábavné centrum ŠNEČEK v Příbrami

Dětské zábavné centrum ŠNEČEK v Příbrami
  • Druh zábavy: dětská herna, posezení s občerstvením, připojením na internet a velkoplošnou TV, možnost pořádání nejrůznějších oslav v párty koutku
  • Doporučený věk dětí: 0+
  • Adresa: OC Skalka Příbram (3. patro), Milínská 134, Příbram III, Česká republika

Popis

Dětská herna o ploše 550 m2 je vybavena herním systémem české firmy vlastnící certifikát na výrobu herních systémů. V herně je především kladen důraz na maximální bezpečnost dětí, nezávadnost použitých materiálů, ale i na čistotu herního prostoru včetně zázemí.

Programová nabídka je určena pro děti od 0,5 roku do 16 let, ale na své si přijdou i dospělí.

Herna je rozdělena do sektorů dle obtížnosti a typu zábavy podle věku dítěte. Vyžaduje zdatnost, pohyblivost a rozhodnost s orientačním smyslem. To vše pomáhá ke zdravému rozvoji pohybových a motorických schopností. Cílem centra je spokojenost dětí při herním vybití, ale i rodičů ohledně bezpečí svých dětí při pohybových aktivitách.

Rodičům a ostatnímu doprovodu dětí centrum ŠNEČEK nabízí příjemné posezení s občerstvením přímo v herně, kde mohou mít děti stále na dohled, nebo využít možnosti počítačů s připojením k internetu pro své pracovní i soukromé záležitosti, či jen sledovat oblíbené pořady na velkoplošné TV přímo v prostorách občerstvení. Wifi free.

Párty koutek - zde je pro děti připraven soukromý prostor s dětskou výmalbou a s tématikou pohádkového lesa, včetně chaloupky s TV a kulisou stromu. Prostor je možné využít pro oslavy různých výročí, narozenin, jmenin, konce školního roku atd. Děti si mohou pozvat své kamarády, pro které tu jsou připravené pozvánky. Z párty koutku je přístup do herny.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/stredni-cechy/2097-detske-zabavne-centrum-snecek-v-pribrami