Výlety s dětmi

Jungle Park, Brno

Výlety s dětmi

Jungle Park, Brno

Jungle Park, Brno
  • Druh zábavy: lanové centrum s překážkami různých obtížností
  • Doporučený věk dětí: 4+
  • Adresa: Bauerova 5, Brno, Česká republika

Popis

Jungle park je lanové centrum nacházející se v samém srdci Brna v blízkosti městského koupaliště Riviéra a BVV. Nádherné prostředí lesa kolem řeky Svratky je atraktivním místem pro aktivní odpočinek. Jungle park děti obohatí o nové zážitky a zkušenosti.

ATRAKCE

Základní trasa - je nejdelší, s 33 překážkami, zavěšená ve výšce 3 – 7 m nad zemí o celkové délce 356 m. Středně obtížná, obzvlášť kouzelná při nočním lezení. Minimální výška lezce 140 cm.

Bálúova Junior trasa – lehká, zábavná, vzrušující, s 20 překážkami o celkové délce 180 m. Určená hlavně rodinám s menšími dětmi. Minimální výška lezce 120 cm v doprovodu osoby starší 15 let. Od 140 cm samostatně.

Mauglího dětská trasa – určená těm nejmenším. Speciální samojistící systém zajišťuje bezpečné lezení dětem již od 4 let, resp. od výšky 100 cm. Trasu tvoří okruh 10 lanových překážek zavěšených ve výšce 2 – 4 m. Děti na trase postupně vyzkoušejí nejrůznější lávky, žebříky a sítě. Na závěr trasy překonají ve speciální jezdící houpačce třicetimetrovou vzdálenost.

Šer Chánova adrenalinová trasa - náročná trasa s 20 překážkami, o délce 200 m, která je určená zdatným a odvážným lezcům. Prověří naši fyzickou sílu, obratnost a taktiku. Doporučujeme nejdříve vyzkoušet méně obtížné trasy, abychom si osahali úroveň náročnosti překážek. Minimální výška lezce 165 cm.

V parku nás čekají i dva 40 m dlouhé přejezdy přes řeku Svratku.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/jizni-morava/2082-jungle-park-brno