Výlety s dětmi

Lipnotip

Výlety s dětmi

Lipnotip

  • Druh ubytování: apartmány
  • Stravování: kuchyňka
  • Vybavení pro děti: dětská postýlka, dětská židlička, dětské hřiště (venkovní), lyžařský vlek, sportovní hřiště, zahrada
  • Adresa: Lipno nad Vltavou 943, Lipno nad Vltavou, Česká republika

Popis

TIP pro Lipno. Užijte si báječnou dovolenou, nebo víkend v rekreačním domě přímo v Lipně nad Vltavou.

Komfortní ubytování v nových, plně zařízených apartmánových domech v Lipně nad Vltavou, v těsném dosahu všech atrakcí, které Lipno poskytuje a přesto v klidné části této oblíbené destinace. Přímo z oken domů vidíte na jezero Lipno, sjezdovku Skiareál Lipno a Stezku korunami stromů.

Apartmánové domy se nachází ve vilovém parku Residence Lipno, přímo nad Adventure Golfem a Amenity Lipno, kde se dá trávit čas i v případě nepříznivého počasí.Je zde restaurace, wellness, fitness, bowling, lezecká stěna, golfový trenažer, squash. 

Jedna z nejkrásnějších cyklostezek v Česku vede přímo pod resortem a k písečné pláži dojdete za 3 minuty. V zimě zde zastavuje skibus a jediná zastávka vás dělí přímo od sjezdovky a bobové dráhy.

V centru městečka se pak nachází aquapark, hopsárium, restaurace, kavárny, půjčovny kol, lyží, loděk, prodejna potravin, lékárna atd.

Vybavení všech domů: Vlastní parkovací místo, vlastní komora na ukládání lyží, či kol, obývací pokoj s kuchyńským koutem, krbová kamna, kuchyň včetně všeho nádobí, myčka, trouba, sklokeramická deska, WI-FI, satelitní televize, sušák na prádlo, venkovní zahradní nábytek. Pro děti je zde dětské hřiště.

Domy pro 6 osob mají 2 samostatné ložnice, 2x WC a jednu koupelnu.

Domy pro až 12 osob mají 5 ložnic a 3 koupelny.

Recepce je otevřena pouze pro příjezdy a odjezdy předem objednaných hostů. Hosté dostávají své klíče.

Preferujeme pobyty od soboty do soboty, ale není to podmínkou. Ložní prádlo a ručníky jsou v ceně ubytování. Platba za ubytování se hradí předem, 50% při rezervaci a 50% 2 týdny před příjezdem. Na místě se na recepci doplatí : Vratná kauce 2 000,- Kč, která se vrací při předání domu opět zpět a jednorázový poplatek za závěrečný úklid domu. Městský poplatek 21,- Kč / osoba, dostáváte Lipnocard a kartu Grenzgenial, na základě kterých můžete čerpat slevy na celém Lipně.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/jizni-cechy/2021-lipnotip