Výlety s dětmi

Dětská hřiště – Bezručovy, Čechovy a Smetanovy sady v Olomouci

Výlety s dětmi

Dětská hřiště – Bezručovy, Čechovy a Smetanovy sady v Olomouci

Dětská hřiště – Bezručovy, Čechovy a Smetanovy sady v Olomouci
  • Druh zábavy: veřejná dětská hřiště
  • Doporučený věk dětí: 1+
  • Adresa: U botanické Zahrady 859, Olomouc, Česká republika

Popis

Historické centrum Olomouce obklopují z jihozápadní strany na sebe navazující Čechovy a Smetanovy sady a z jihovýchodní strany Bezručovy sady. Tyto sady jsou oblíbeným místem k procházce a odpočinku a také je protíná několik kilometrů dlouhá cyklostezka. Nalézá se tu množství laviček ve stínu stromů. Pro děti je zde k dispozici několik dětských hřišť, ve fotogalerii si je můžete prohlédnout.

Dětské hřiště Bezručovy sady má několik lezecích prvků a delší skluzavku pro starší děti. Tato část hřiště není oplocena. Dětské prvky pro menší děti jako pískoviště, závěsné houpačky či kratší skluzavka ohraničuje plůtek.

Dětské hřiště Čechovy sady má též oplocené hřiště pro nejmenší (pískoviště, pružinová houpadla). Závěsné houpačky, šplhací prvky, kolotoč, houpačka vosí hnízdo, točidlo, skluzavka a lanová trampolína nejsou oploceny.

Dětské hřiště Smetanovy sady v oploceném areálu nabízí dětem sestavu s různými lezecími prvky, tyčí a zatočenou skluzavkou. Najdeme tu také pružinová houpadla, houpačku vosí hnízdo, pískoviště, závěsné houpačky, kyvadlovou houpačku a bagr. Nedaleko hřiště jsou posilovací stroje pro dospělé.

Možnost parkování: v garážích Galerie Šantovka

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/detska-hriste-koutky-a-herny/stredni-morava/1999-detska-hriste-bezrucovy-cechovy-a-smetanovy-sady-v-olomouci