Výlety s dětmi

Penzion Pod Hájkem s farmářskou restaurací

Výlety s dětmi

Penzion Pod Hájkem s farmářskou restaurací

Penzion Pod Hájkem s farmářskou restaurací
  • Druh ubytování: penzion
  • Stravování: polopenze, plná penze, restaurace
  • Vybavení pro děti: dětská židlička, dětské hřiště (venkovní), trampolína, zahrada
  • Adresa: 117, Horní Branná, Česká republika

Popis

Malý penzion v areálu rodinné ekologické farmy - s farmářskou restaurací. Penzion disponuje 3 rodinnými dvouložnicovými pokoji. Každý rodinný pokoj má 2 ložnice (hlavní ložnici a ložnici v mezonetu) a vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, umyvadlem a WC). Pokoje jsou umístěny v prvním patře penzionu. V přízemí je prostorná nekuřácká restaurace, která slouží ke stravování hostů ubytovaných v penzionu a hostů z Chaty Pod Hájkem. Jiní hosté nemají do restaurace přístup. Parkování je zajištěno před penzionem. Celý areál je oplocen. Ubytování je poskytováno s polopenzí (snídaně, večeře), lze dojednat i plnou penzi, tj. včetně obědů nebo obědových balíčků. Vaří se z lokálních surovin poctivou domácí kuchyni. Pro muže jsou připravena "chlapská" jídla z bio-hovězího, pro ženy lehčí jídla ze zeleniny, obilnin a pseudoobilnin, pro děti jídla z bio-telecího. Použité suroviny jsou buď přímo z farmy, anebo od dalších spřátelených faremních dodavatelů.

Vybavení rodinných pokojů:

Dva rodinné pokoje mají v hlavní ložnici velké dvoulůžko a 2 samostatná lůžka, v mezonetu dvoulůžko a 1 samostatné lůžko (celkem tedy 7 lůžek). Jeden rodinný pokoj má v hlavní ložnici velké dvoulůžko a 1 samostatné lůžko, v mezonetu 1 velké dvoulůžko a 1 samostatné lůžko - celkem 6 lůžek. Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu s WC, šatní skříň, zrcadlo, věšáky, noční stolky, konferenční stolek, taburetky.

Pro větší skupinu lidiček je k dispozici nabídka pronájmu rekreační chalupy Chata Pod Hájkem, která se také nachází v areálu farmy. Zde je k dispozici 5 ložnic se 16 lůžky. Tato chalupa je pronajímána jako celek. Hosté z chalupy si mohou zajistit stravování v Penzionu a nebo si mohou v chalupě vařit sami - v přízemí chalupy je kuchyně a jídelna.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/krkonose/1978-penzion-pod-hajkem-s-farmarskou-restauraci