Výlety s dětmi

Questerland - centrum únikových her, Praha 2

Výlety s dětmi

Questerland - centrum únikových her, Praha 2

Questerland - centrum únikových her, Praha 2
  • Druh zábavy: únikové hry
  • Doporučený věk dětí: 12+
  • Adresa: Mánesova 1613, Praha 2, Česká republika

Popis

Únikové hry (Exit games, Escape games) v realitě ztělesňují populární sérii počítačových únikových her, tedy her typu „dostat se z místnosti“ nebo klasického žánru point and click adventur. Ocitneme se v úkolové místnosti s určitým příběhem a naším cílem je splnit úkol a z místnosti během 60 minut uniknout. Každá hra v Questerlandu představuje strhující dobrodružství, při kterém otestujeme náš úsudek, postřeh, schopnost logicky uvažovat a naší schopnost týmové spolupráce.

Pravidla jsou snadná – máme 60 minut na to, abychom se dostali ze zamčené místnosti, ze které existuje jen jediná cesta ven. Pomocí řešení logických hádanek, šifer a hlavolamů se budeme stále více blížit našemu cíli – utéct. Ke hře si nic speciálního přinést nepotřebujeme. Oblečení si vezmeme takové, jaké je nám pohodlné – zde se neumažeme. Dále stačí, když budeme mít s sebou bystrou mysl, chuť řešit hádanky, plnit reálné questy a odkrývat tajemství.

Po celou dobu hry budeme v kontaktu s operátorem, který bude sledovat náš postup na kamerovém systému. Pokud budeme mít s hrou problémy, můžeme se operátora zeptat a on nám napoví. Hra je vhodná i pro děti od dvanácti let věku. Vzhledem k charakteru hry však doporučujeme doprovod dospělé osoby.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/praha/1948-questerland-centrum-unikovych-her-praha-2