Výlety s dětmi

Chalupa Krkonoše

Výlety s dětmi

Chalupa Krkonoše

Chalupa Krkonoše
  • Druh ubytování: chalupa
  • Stravování: kuchyňka
  • Vybavení pro děti: dětská postýlka, dětská židlička, dětské hřiště (venkovní), vanička, zahrada
  • Adresa: Prostřední Lánov 148, Vrchlabí - Lánov, Česká republika

Popis

Tip na levné ubytování pro méně náročné v přízemí rodinného domu v Lánově, 2 km od Vrchlabí. K dispozici  jsou 2 čtyřlůžkové pokoje (možnost pronájmu i jednotlivých pokojů ), s možností přistýlky (lůžkoviny i povlečení jsou v ceně ), dále kuchyň s plyn. sporákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou, nádobím a lednicí s mrazákem;  koupelna se sprch. koutem a umyvadlem, samostatné WC a místnost na sušení mokrých oděvů a bot (využívaná hlavně v zimě). Možno zapůjčit  televizi. V celém objektu je k dispozici internetové připojení Wifi. Nově je instalována infrasauna.

Zahrada je oplocena, je zde venkovní posezení, udírna, ohniště, pískoviště, houpačka a průlezka pro děti. Parkování pro několik aut na uzamčeném pozemku u objektu.

V zimě je zde možnost sjezdového i běžeckého lyžování, sáňkování  i  bruslení. V létě lze využít množství tras pro turisty i cyklisty, nejbližší koupání je vzdáleno 1 km. V obci jsou 2 samoobsluhy, restaurace, pošta i lékař, velké dětské hřiště, projíždí tudy cyklo i skibus.

 

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/krkonose/1939-chalupa-krkonose