Výlety s dětmi

Dům hostů

Výlety s dětmi

Dům hostů

  • Druh ubytování: jiné
  • Stravování: snídaně
  • Vybavení pro děti: dětské hřiště (venkovní), programy pro děti, zahrada
  • Adresa: Klášterní 1, Broumov, Česká republika

Popis

Dům hostů nabízí unikátní ubytování v renovovaných mnišských celách přímo v srdci regionu - v národní kulturní památce Klášter Broumov. Dvou a čtyřlůžkové pokoje hostelového typu, dostupné i bezbariérově, jsou vybaveny masivním smrkovým nábytkem, umyvadlem a wifi připojením.

K dispozici jsou studovny, společenská místnost a společná sociální zařízení s výhledem do zahrady. Rádi bychom navázali na tradiční benediktinskou pohostinnost, a tak si naši hosté mohou odpočinout v rozsáhlé klášterní zahradě, zahrát si kuželky v historickém kuželníku, vychutnat si skvělou kávu v Café Dientzenhofer a navštívit některou z výstav nebo jiných kulturních akcí přímo v klášteře.

Také si u nás mohou půjčit kolo či jiné sportovní potřeby a prozkoumat krásy Broumovska, které bylo díky své unikátnosti vyhlášeno chráněnou krajinnou oblastí. A navíc mohou mít při odjezdu hřejivý pocit, že svou návštěvou u nás pomohli k záchraně unikátní památky. Dům hostů se zaměřuje přednostně na skupinové pobyty spojené s kulturním, vzdělávacím a duchovním programem, v případě volné kapacity rádi poskytneme ubytování i individuálním návštěvníkům.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/broumovsko-nachodsko/1890-dum-hostu