Výlety s dětmi

Kaprodrom klub, Olomouc

Výlety s dětmi

Kaprodrom klub, Olomouc

Kaprodrom klub, Olomouc
  • Druh zábavy: celoroční rybaření, lanové centrum, pískoviště, koupání, pramice, houpačky, petang, stolní fotbálek, hřiště na plážový fotbal a volejbal, možnost uspořádání oslav
  • Doporučený věk dětí: 0+
  • Adresa: Za Andělskou, Olomouc, Nové sady, Česká republika

Popis

Kaprodrom klub v Olomouci je přírodní areál kousek od centra určený pro rybáře, sportovce a rodiny s dětmi. Zažijeme zde vzrušující chvíle při celoročním rybolovu, kdy zdoláváme kapry, amury, pstruhy, jesetery a spousty dalších ryb, které je možné si také odnést. Najdeme tu ale i klid a odpočinek.

Nejmenší najdou zábavu v lanovém centru, na pískovišti a na spoustě dalších atrakcí. Dobré jídlo si můžeme dát v restauraci, kde se pro nás připravují čerstvé ryby a jiné grilované speciality.

Pořádají se zde i oslavy a akce - v případě zájmu o některý z víkendových termínů je vhodná rezervace delší dobu předem.

I když zrovna nerybaříme, můžeme v Kaprodrom klubu využít koupání, pramice, houpačky, petangového zákoutí, stolní fotbálek a jiné. Dále je nám k dispozici hřiště na plážový volejbal a plážový fotbal.

Kaprodrom klub je sezónní podnik, proto je v zimně občerstvení zavřeno a areál je otevřen pouze pro rybáře a občerstvení pouze po domluvě např. uspořádání narozenin, svatby, firemní akce. V létě je zde otevřeno od rána 8 hodin do setmění! Do areálu mohou psi pouze na vodítku.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/stredni-morava/1809-kaprodrom-klub-olomouc