Výlety s dětmi

Privát Bohemia, Šatov

Výlety s dětmi

Privát Bohemia, Šatov

Privát Bohemia, Šatov
  • Druh ubytování: penzion
  • Stravování: snídaně, polopenze, plná penze, restaurace, kuchyňka
  • Vybavení pro děti: bazén venkovní, dětská postýlka, dětská židlička, dětské hřiště (venkovní), dětský koutek (vnitřní), hračky, sportovní hřiště, stolní tenis, trampolína, vanička, zahrada
  • Adresa: 174, Šatov, Česká republika

Popis

Privátní ubytování v pensionu Bohemia je ideálním prostředím pro odpočinek celé rodiny. Nabídka ubytování je v pokojích s vlastním sociálním zařízením a apartmánech. Zatímco si rodiče vychutnávají skleničku výborného vína, děti se můžou vykoupat v bazénu, zahrát si bocciu, petanque či nespočet míčových her na travnatém hřisti, vyskákat se na velké trampolíně a mnoho dalšího. Při nepřízni počasí lze využít vnitřní aktivity jako je stolní fotbálek, billiard nebo spoustu stolních společenských her pro celou rodinu.

Tím, že se penzion nachází v překrásné krajině Národního parku Podyjí plném cyklostezek, pamětihodností a jiných zajímavých míst k navštívení, vaše dovolená bude spojená i s mnoha aktivitami. Nedaleké historické město Znojmo se stalo nejlepším historickým městem roku 2010. Poblíž pensionu Bohemia se také nachází Merlinův dětský svět, který zabaví malé i velké návštěvníky.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/jizni-morava/1785-privat-bohemia