Výlety s dětmi

KŠÍROVKA GOLF NA DOSAH, Brno

Výlety s dětmi

KŠÍROVKA GOLF NA DOSAH, Brno

KŠÍROVKA GOLF NA DOSAH, Brno
  • Kurzy a kroužky: kurzy golfu pro děti
  • Další služby: tréninkový golfový areál pro pokročilé i začátečníky
  • Adresa: K Lávce 705/8, Brno, Česká republika

Popis

Kšírovka je tréninkový golfový areál v centru Brna otevřený široké veřejnosti. Na tomto místě zjistíme, že golf není jen pro snoby, ale že ho může vyzkoušet úplně každý a to již za dvě stovky. Mimo cvičných ploch zde nalezneme také zázemí v podobě kavárny, slunné terasy a také třeba masáže a tělocvičnu. Vybavení bude zapůjčeno jak dětem všech věkových kategorií, tak i dospělých.

Kšírovka nabízí prvotřídní zázemí jak pro pokročilé golfisty, tak pro naprosté začátečníky. Tréninkovému areálu dominuje 270 metrový driving range s třiceti odpalovacími - travnatými i umělými – odpališti, kde je možné vyzkoušet ty nejdelší rány. V českých podmínkách unikátní je i chipping zóna o velikosti 10 000 m2, kde nechybí ani čtyři pískové překážky různých rozměrů a hloubek. Zde si naopak procvičíme krátké přihrávky. Společně ještě se dvěma putting pro trénink přesné hry Kšírovka představuje místo, které umožnuje nácvik všech herních situací, které zažijeme při hře na golfovém hřišti.

Kromě cvičných ploch nabízí Kšírovka golfovou akademii – zmenšené šestijamkové golfové hřiště určené široké veřejnosti. Golfová akademie Kšírovka, je specifická nejen svým moderním designem, ale i přísnou garancí bezpečnosti všech hráčů na hřišti. Ti se pohybují mezi šesti jamkami s parem 3, dlouhými od 48 do 134 metrů. To vše s výhledem na nádherné brněnské panorama - hrad Špilberk a katedrálu sv. Petra a Pavla

Kurzy golfu pro děti

Kšírovka nabízí speciální kurzy golfu pro děti:

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/materska-centra-kurzy-krouzky/jizni-morava/1716-ksirovka-golf-na-dosah-brno