Výlety s dětmi

Dětské tréninky a SNAG golf v Park Golf Clubu Hradec Králové

Výlety s dětmi

Dětské tréninky a SNAG golf v Park Golf Clubu Hradec Králové

Dětské tréninky a SNAG golf v Park Golf Clubu Hradec Králové
  • Kurzy a kroužky: dětské golfové tréninky
  • Další služby: zimní tréninky, příměstské kempy, snag golf pro děti od 4 let
  • Adresa: Roudničská 730, Hradec Králové, Česká republika

Popis

Dětské golfové tréninky

Tréninkové centrum Park Golf Club Hradec Králové nabízí golfové tréninky určené pro mládež vedené profesionálním trenérem Jaroslavem Krejcarem a jeho teamem ve spolupráci s profesionálním koučem Davidem Carterem.

Zimní tréninky

Zimní tréninky probíhají v Indoor centru v suterénu panoramatické restaurace. Součástí centra jsou:


Zimní dětské tréninky zahrnují 14 golfových tréninků (1 trénink = 55 minut) v období od listopadu do března. Děti jsou rozděleny do skupin po 2-3 hráčích (snag golf až 6 hráčů).

Trénink zahrnuje:

Příměstské kempy

Kemp probíhá od pondělí do pátku, a to od 8:00 do 17:00. Je možné přijít jen na konkrétní dny, nikoli na celý týden. Termíny kempu budu vypsány na oficiálních stránkách Golf Park Clubu.

Příměstský kemp zahrnuje:

Stravování:

Na děti čeká spousta her, zábavy a dalšího sportovního vyžití!


SNAG Golf = starting new at golf

SNAG je komplexní tréninkový systém, který byl vytvořen pro nejmenší děti od 4 let. Obsahuje všechny elementy golfu ve zjednodušené a dobře srozumitelné formě. Set se skládá ze dvou holí sestavených tak, aby děti snadněji dosáhly úspěchu. Trénink musí být v prvé řadě zábava a zároveň musí být pro děti co nejsnadnější zasáhnout míčky. Ty mají maximální dolet 50 metrů. Děti si neublíží, vzhledem k tomu, že míčky jsou textilní a terče ze suchých zipů, nehrozí ani rozbití oken či jiné škody.

Tréninkové centrum mládeže Park Golfu je jako jediné centrum východních Čech zařazené do společného projektu ČGF a PGAC - golf do škol.

Od září 2013 je SNAG zařazen do několika základních škol v Hradci Králové jako plnohodnotný kroužek. Tento projekt je finančně podporován Královéhradeckým krajem.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/materska-centra-kurzy-krouzky/vychodni-cechy/1701-detske-treninky-a-snag-golf-v-park-golf-clubu-hradec-kralove