Výlety s dětmi

Fotbalové odpoledne s Danone

Výlety s dětmi

Fotbalové odpoledne s Danone

Fotbalové odpoledne s Danone
  • Datum: 27.9.2022
  • Místo: Fotbalový stadion Benešov
  • Adresa: Ke Stadionu 576, Benešov, Česká republika

Popis

Danone a pohyb, to jde dohromady! Společnost Danone, výrobce značek jako jsou Activia, Actimel, Hami, Kostíci, Fantasia nebo Alpro, zve veřejnost na fotbalové odpoledne v Benešově, kde si budou moci rodiče s dětmi zasportovat, vyzkoušet si různé hry a nebo se podívat na zápasy mezi týmy SK Benešov a týmy složenými ze zaměstnanců Danone a továrny Schreiber Czech Republic, kde se některé produkty Danone vyrábí.

 

Akce se bude konat 27. září na fotbalovém stadionu v Benešově (ulice Ke Stadionu 576) od 15 hodin. Na místě budou připravena stanoviště, kde si děti i jejich rodiče budou moci zasportovat a vyzkoušet svoji zdatnost. Dozvědí se také spoustu informací, jak dodržovat zdravý životní styl, jak se zdravě stravovat a ochutnají nejnovější jogurty Kostíci nebo drinky na podporu imunity Actimel. Od 16 hodin budou moci ve fotbalovém utkání podpořit svůj tým.

 

Společnost Danone v duchu svého konceptu „Jedna planeta. Jedno zdraví“ dlouhodobě podporuje zdravý životní styl nejen svých spotřebitelů, ale i zaměstnanců a jejich blízkých. Srdečně zve všechny z Benešova i okolí, aby si přišli užít pohyb, strávit společně čas a zafandit při fotbalovém klání! 

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti/stredni-cechy/benesov/16144-fotbalove-odpoledne-s-danone-15314