Výlety s dětmi

Výtoň zblízka s Muzeem města Prahy

Výlety s dětmi

Výtoň zblízka s Muzeem města Prahy

Výtoň zblízka s Muzeem města Prahy
  • Datum: 17.9.2022
  • Místo: Podskalská celnice na Výtoni
  • Adresa: Rašínovo nábřeží 412/30, Praha 2 - Nové Město, Česká republika

Popis

Muzeum města Prahy ve spolupráci s okolními podniky a obchody připravuje na sobotu 17.9. oživení Výtoně s bohatým programem.

Po celou dobu konání akce bude navíc vstup zdarma do Podskalské celnice na Výtoni, kde je ke zhlédnutí unikátní expozice Zaniklé Podskalí a život na Vltavě, která představuje těžký život na pražských březích u Vltavy v průběhu historie.

Pro návštěvníky bude připravena zdarma také komentovaná vycházka Podskalím, kde se mimo jiné dozví, proč se Výtoň jmenuje Výtoň a mnoho dalších zajímavostí. Připravena bude i tematická hra pro děti či kreativní dílny. 

Akce Výtoň zblízka s Muzeem města Prahy se zúčastní i podniky z okolí, jako např. vinárna Na břehu Rhôny a kavárna Víno z Podskalí, které připraví speciální občerstvení.

Návštěvníci budou mít možnost zakoupit si oblíbené muzejní publikace o pražských čtvrtích (Podskalí, Strašnice, Holešovice, Břevnov, Žižkov, Vinohrady), zakoupit dárkové předměty, šperky a nejen to. Večer zakončí filmová projekce krátkometrážních starých filmů.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti/praha/16052-vyton-zblizka-s-muzeem-mesta-prahy-15222