Výlety s dětmi

Lesní penzion Amálka Třeboň

Výlety s dětmi

Lesní penzion Amálka Třeboň

  • Druh ubytování: penzion
  • Stravování: snídaně, restaurace, kuchyňka
  • Vybavení pro děti: dětská postýlka, dětská židlička, dětské hřiště (venkovní), dětský koutek (vnitřní), hračky, trampolína, vanička, zahrada
  • Adresa: 130, Domanín u Třeboně, Česká republika

Popis

Hledáte místo pro Vaši oddychovou rodinnou dovolenou? Co takhle lesní penzion v jižních Čechách, v krásném Třeboňsku? Přijeďte strávit dovolenou do lesního penzionu Amálka u Třeboně.

Zázemí penzionu Amálka a jeho okolí je ideální pro děti. Penzion v Třeboni najdete u lesního parku u Schwarzenberské hrobky na okraji Třeboně, přesto je to jen 1500 m po hrázi rybníka Svět do centra města.

Ubytování v Třeboni u Amálky je situováno do dvou až pětilůžkových pokojů a apartmánů s vlastní koupelnou a zázemím. Pro čtyřčlennou rodinu (2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let) Vás dovolená vyjde na 1.340 Kč za noc.  Na zahradě je pro děti připraven dětský koutek, ve kterém najdou pískoviště, trampolínu nebo skluzavku. V blízkosti dětského hřiště najdete posezení, kde můžete v klidu posedět a děti si zatím mohou hrát.

Pro Vás, rodiče, je na zahradě za penzionem připravena zahradní restaurace, kde psei o celý den můžete vychutnat kávu či vychlazené pivo BERNARD, vyzkoušet naše kapří hranolky nebo rybí polévku z třeboňský ryb. Náš penzion Vám také nabízí výhodné relaxační balíčky.

Třeboň vám nabízí ideální dovolenou a to nejen v létě, ale i mimo sezonu. Nacházejí se zde dvoje městské lázně, historické památky, muzea, spoustu kulturních akcí a jihočeských hospůdek s rybími specialitami.

Přijeďte k nám do penzionu strávit volné dny a chvíle, těšíme se na Vás!

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/jizni-cechy/1598-lesni-penzion-amalka-trebon