Výlety s dětmi

Lesní penzion Amálka, Třeboň

Výlety s dětmi

Lesní penzion Amálka, Třeboň

  • Druh ubytování: penzion
  • Stravování: snídaně, restaurace, kuchyňka
  • Vybavení pro děti: dětská postýlka, dětská židlička, dětské hřiště (venkovní), dětský koutek (vnitřní), hračky, trampolína, vanička, zahrada
  • Adresa: Domanín 130, Třeboň, Česká republika

Popis

Hledáte místo pro Vaši oddychovou rodinnou dovolenou? Co takhle lesní penzion v jižních Čechách, v krásném Třeboňsku? Přijeďte strávit dovolenou do lesního penzionu Amálka u Třeboně.

Zázemí penzionu Amálka a jeho okolí je ideální pro děti. Penzion v Třeboni najdete u lesního parku u Schwarzenberské hrobky na okraji Třeboně. 1500 metrů je to po hrázi rybníka Svět do centra města. Ubytování je situováno do dvou až pětilůžkových pokojů a apartmánů s vlastní koupelnou a zázemím. Na zahradě je pro děti připraven dětský koutek, ve kterém najdou pískoviště, houpačky, trampolínu nebo skluzavku. V blízkosti dětského hřiště je umístěno posezení, kde můžete relaxovat a děti si zatím mohou hrát. Pro Vás, rodiče, je na zahradě za penzionem připravena zahradní restaurace, kde si je možno vychutnat kávu či vychlazené pivo BERNARD, vyzkoušet kapří hranolky nebo rybí polévku z třeboňských ryb. Penzion Amálka v Třeboni má v nabídce výhodné relaxační balíčky.

Třeboň nabízí ideální dovolenou, a to nejen v létě, ale i mimo sezonu. Nacházejí se zde dvoje městské lázně, historické památky, muzea, spoustu kulturních akcí a jihočeských hospůdek s rybími specialitami.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/jizni-cechy/1598-lesni-penzion-amalka-trebon