Výlety s dětmi

Víkend otevřených ateliérů 2022

Výlety s dětmi

Víkend otevřených ateliérů 2022

Víkend otevřených ateliérů 2022
  • Datum: od 24.9.2022 do 25.9.2022
  • Místo: Plzeň
  • Adresa: celá Plzeň, Plzeň, Česká republika

Popis

7. ročník svátku tvořivosti v Plzni a okolí se bude konat 24. a 25. září 2022. Široké veřejnosti se budou věnovat výtvarníci ve svých ateliérech, galeristé otevřou ZDARMA dveře výstavních síní, výtvarné školy připraví ukázky prací a workshopy a na dalších místech se bude tvořit, hrát a poznávat umění z různých stran.

Program je skutečně nabitý a je určen všem věkovým kategoriím. Na webu akce návštěvníci najdou profily umělců všech možných výtvarných oborů počínaje kreslením, malováním, přes sochařství, design, keramiku, fotografii, módní návrhářství, grafiku, šperk až po netradiční druhy umění. Na své si přijdou i ti, kteří už předem myslí na vánoční dárky, někteří umělci totiž nabídnou svá díla k prodeji. Dárek tak může být nejen za skvělou cenu, ale i s příběhem od autora.

Akce se koná za podpory města Plzně a Plzeňského kraje, městských obvodů Plzeň 1 a Plzeň 3, Nadace 700 let města Plzně a PMDP.

Všechny vstupy jsou ZDARMA, na některé workshopy je potřeba registrace. Formuláře, program a mapu míst budeme postupně přidávat na náš web.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti/zapadni-cechy/plzen/15951-vikend-otevrenych-atelieru-2022-15123