Výlety s dětmi

Indiánská vesnička Rosehill v Českosaském Švýcarsku

Výlety s dětmi

Indiánská vesnička Rosehill v Českosaském Švýcarsku

Indiánská vesnička Rosehill v Českosaském Švýcarsku
  • Druh zábavy: indiánská vesnička, aktivity pro děti, prázdninový program pro děti, programy pro školy a dětské tábory, naučný interaktivní program a indiánská vystoupení na zakázku
  • Doporučený věk dětí: 2+
  • Adresa: Hájenky, Růžová, Česká republika

Popis

Indiánská vesnička Rosehill je živé muzeum, kde se dozvíme, jak žili původní obyvatelé Severní Ameriky.

Malí i velcí návštěvníci se zde mohou přenést o 150 let zpět a spatřit, jak žily slavné indiánské kmeny Siouxů a Čejenů - uvidíme tu osadu prérijních indiánů, stylově vybavené interiéry indiánských stanů týpí, repliky původních oděvů, hraček, zbraní a hudebních nástrojů. V Indiánské vesničce Rosehill je možné si zastřílet z luku, hodit oštěpem a tomahawkem, vyrobit lapač snů, zkusit rozdělat oheň křesáním, zahrát si původní indiánské hry nebo si zabubnovat na buben.

Vesnička je pro veřejnost otevřena denně během července a srpna. Navíc každou prázdninovou sobotu je na programu indiánská show, kde návštěvníci spatří scénické tance (Orlí a Bizoní tanec), indiánské písně, divadlo o prvním setkání indiánů s bělochy a mnoho dalšího. Děti si mohou zatančit Hadí tanec nebo se nechat pomalovat válečnými barvami.

V nabídce indiánské vesničky jsou dále programy pro školy nebo dětské tábory, naučný interaktivní program a indiánská vystoupení na zakázku.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/severni-cechy/1595-indianska-vesnicka-rosehill-v-ceskosaskem-svycarsku