Výlety s dětmi

Pravidelné lekce bruslení pro děti v Centru Černý Most

Výlety s dětmi

Pravidelné lekce bruslení pro děti v Centru Černý Most

Pravidelné lekce bruslení pro děti v Centru Černý Most
  • Datum: od 7.6.2022 do 27.9.2022
  • Místo: Centrum Černý Most
  • Adresa: Chlumecká 765/6, Praha 9 - Černý Most, Česká republika

Popis

Co takhle zpestřit dětem léto a naučit je něco nového? V Centru Černý Most se mohou všichni malí sportovní nadšenci třeba naučit bruslit na pravidelných lekcích in-line bruslení s profesionálním trenérem. Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky nebo i mírně zkušenější bruslaře ve věku od 5 do 12 let a konají se každé úterý od 17.30 do 18.30.  

Lekce jsou určeny pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most a jsou zdarma. Podmínkou účasti na lekci je předložení účtenky za nákup v min. výši 500 Kč v jakémkoliv obchodě či restauraci Centra Černý Most (s datem max. 7 dní zpět). Na každou lekci je nutné rezervovat místo předem na e-mailové adrese eventy@centrumcernymost.cz a donést si vlastní brusle, helmu a ochranné vybavení (chrániče kolen, zápěstí a loktů).  

A pokud máte zamluvené místo, pak už jen stačí vaše děti doprovodit na patro P2 v Parkovacím domě (pětipatrové nadzemní parkoviště u Globusu), kde se lekce uskuteční. Samotné lekce probíhají bez přítomnosti rodičů. Kapacita je omezena na 20 dětí a lekce probíhají od června do září. 

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti/praha/15723-pravidelne-lekce-brusleni-pro-deti-v-centru-cerny-most-14903