Výlety s dětmi

Zámecký hotel Maxmilián

Výlety s dětmi

Zámecký hotel Maxmilián

  • Druh ubytování: hotel
  • Stravování: snídaně, polopenze, plná penze, restaurace
  • Vybavení pro děti: bazén vnitřní, dětská postýlka, dětská židlička, hračky, trampolína, zahrada
  • Adresa: Loučeň 1, Loučeň, Česká republika

Popis

Krásný tříhvězdičkový zámecký hotel Maxmilián naleznete v areálu zámku Loučeň, a to v jeho bezprostřední blízkosti. Zámek Loučeň obklopuje rozlehlý park se souborem jedenácti zahradních labyrintů a bludišť. Jedná se o celoevropský unikát. Areál zámku tak nabízí kompletní zážitek pro rodiny s dětmi, od ubytování, wellness, dobrého jídla, po prohlídky zámku a procházku parkem. Původně úřednický dům na panství Thurn-Taxisů slouží od roku 2003 jako zámecký hotel, a v roce 2007 byl rozšířen o moderní přístavbu. Celkem 126 lůžek je zde pro vás, pro váš kvalitní odpočinek v místě, kde ráno slyšíte zpěv ptáků a večer uléháte, zatímco za okny šumí koruny staletých stromů. Hotel disponuje vnitřím bazénem, saunou, vířivkou či možností masáží. Z široké nabídky si vybere každý.

Zámecké apartmány - ubytování přímo na zámku. Pro náročné klienty byly v prvním patře zámku, honosném Pianu Nobile, otevřeny tři samostatné apartmány, pojmenované podle šlechtických dynastií vlastnících v minulosti loučeňský zámek. První a největší, modrý apartmán je pojmenovaný po rodu Valdštejnů, kteří zámek na počátku 18. století postavili, a je laděn do barokního stylu. Druhým rodem v pořadí byli Fürstenberkové, po kterých je pojmenován červený apartmán v klasicistním stylu. Posledními vlastníky zámku byli Thurn-Taxisové. Po nich je pojmenován poslední, zelený apartmán.

Domeček knížete Alexandra, nepochybně nejromantičtější stavba v zámeckém areálu, může být na víkend, nebo třeba i na týden, jen Váš. Původně nesl zahradní pavilon název Švýcarský domek, nově byl pojmenován po knížeti Alexandrovi, který zde rád trávil romantické chvilky. Domeček je dvoupodlažní budova. V přízemí je obývací pokoj s unikátním výhledem do zámeckého parku, čajová kuchyňka a WC. Venkovní schodiště vede do romantické ložnice s postelí s nebesy a rohovou vanou. Terasa nabízí klidné posezení pod korunami stromů. 

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/ubytovani-vhodne-pro-deti/okoli-prahy/1541-zamecky-hotel-maxmilian