Výlety s dětmi

Ekofarma Jalový dvůr u Brna

Výlety s dětmi

Ekofarma Jalový dvůr u Brna

Ekofarma Jalový dvůr u Brna
  • Druh zábavy: ekofarma se zvířaty, letní kino, dětské tábory u koní
  • Doporučený věk dětí: 1+
  • Adresa: Heršpice 102, Jalový Dvůr u Brna, Česká republika

Popis

Nabízíme tip na pěkný výlet s dětmi. Vydáme se do ekofarmy Jalový dvůr, kde na nás čekají krásné zážitky a různorodá zvířátka.

S dětmi na ekofarmu

Na ekofarmě uvidíme úchvatné koně, roztomilé oslíky i heboučké ovečky. Děti si mohou zvířátka prohlédnout zblízka a na koních se dokonce povozit. A pokud by se velkých čtyřnohých zvířátek snad bály, jsou tu vždy mláďata jako například malá ovečka Omeletka. V případě únavy se můžeme usadit v nekuřáckém Hostinci U Hříbka, kde nabereme síly. Kdo na chození moc není, ocení místní letní kino, které začíná již v červnu 2014. Na programu jsou vyzkoušené české filmy, které rozesmějí nás i naše děti.

Jalový dvůr je krásné místo, kde najdeme krásnou přírodu i zvířátka, které stojí za návštěvu.

Tábory u koní

Pokud se dětem na farmě zalíbí, mají možnost strávit zde celý týden. Farma pořádá tábor se zaměřením na práci se zvířátky a jízdu na koních. Děti se naučí nejen jak se o zvířátka starat, ale především jak se k nim chovat. Chybět nesmí ani jízda na koních a oslících a samozřejmě to nejlepší z celého tábora - pobyt v přírodě na čerstvém vzduchu. Vypsáno je několik termínů od začátku července po konec srpna.

Jak to vypadalo na táboře v roce 2013? Zde je video ke zhlédnutí:

{youtube}N2t_9BibCx0{/youtube}

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/zoo-farmy-kone/jizni-morava/1486-ekofarma-jalovy-dvur-u-brna