Výlety s dětmi

Dětské a dopravní hřiště ve Zruči nad Sázavou

Výlety s dětmi

Dětské a dopravní hřiště ve Zruči nad Sázavou

Dětské a dopravní hřiště ve Zruči nad Sázavou
  • Druh zábavy: dětské a dopravní hřiště
  • Doporučený věk dětí: 1+
  • Adresa: 5. května 401, Zruč nad Sázavou, Česká republika

Popis

V areálu dětského a dopravního hřiště v ulici 5. května 401 ve Zruči nad Sázavou (u mateřské školy Na Pohoří) najdete celkem 41 pestrých atrakcí

V části pro nejmenší děti naleznete zavírací pískoviště 2 x 2 metry, stolek na pískoviště, čtyřmístnou vahadlovou houpačku, pružinová houpadla – dráček, hvězda, sklápěč, formule, delfín a dvě motorky. Dále si nejmenší ratolesti budou moci zadovádět na přelézačce Honzík, houpačce - sedátku pro nejmenší, hracím parkuru Haiger (malý lezecký park), pro malování lze použít tabuli či se před rodiči ukrýt v umělé jeskyni či domečku.

Pro středně staré děti je připraven kolotoč se sedátky, skákací deska, kladina na pružinách, hrad s lávkou, tunelem a skluzavkami. Z druhé etapy na děti čeká dobrodružný most s lany a s lávkou, tampová houpačka, houpačka Huck ve tvaru plástve. Další atrakce jsou trojhrazda, dvojhoupačka, točidlo a lanový systém Venus (přezdívaný Pavouk).

Celý areál doplňuje asfaltové hřiště s basketbalovými koši, dále dva stoly na ping-pong a Zručský kuličkový areál (bližší informace z druhé strany nástěnky) se skluzavkou a tobogánem. Nesmíme zapomenout na opravené dopravní hřiště se šlapacími autíčky, plochu na cvrnkání kuliček, ohniště a altánek.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/detska-hriste-koutky-a-herny/stredni-cechy/14730-detske-hriste-zruc-nad-sazavou