Výlety s dětmi

AVATAR VR PARK

Výlety s dětmi

AVATAR VR PARK

AVATAR VR PARK
  • Druh zábavy: virtuální realita
  • Doporučený věk dětí: 5+
  • Adresa: Michelská 58, Praha 4, Česká republika

Popis

Adrenalin a extrémní zážitky jsou slova, která tento park vystihují. Je tu pro vás nastartované špičkové vybavení s profesionálním týmem promotérů. Pokud chcete vyzkoušet něco, na co nikdy nezapomenete, jste na správné adrese. Vstupte do světa, kde realita nezná hranice a vyzkoušejte si seskok z mrakodrapu, u kterého se vám podlomí kolena, nebo se proleťte nad ikonickými stavbami naší planety v těle orla. Nezapomíná se zde ani na děti a menší odvážlivce, na ty čeká výběr z několika nejoblíbenějších her nebo závodní trenažéry. Pro soutěživé rodiny je TOP volbou multiplayer. Vyzvěte svého protivníka a poměřte si své síly ve VR ringu!

Co je to virtuální realita?

Místo, kde si můžete splnit své sny prostřednictvím nejmodernější technologie HTC Vive VR nebo VR Oculus Rift. Přeneste se do říše divů a staňte se samurajským válečníkem, projděte se po mořském dně nebo ubraňte hrad před nepřáteli. To vše a mnohem více je možné ve virtuální realitě.

Prostory a vybavení parku

Herní plocha o rozloze 500 m2 rozdělená do jednotlivých zón – single boxy, multiplayer, trenažéry a adrenalin. Vybere si každá věková skupina. Pro nadšence automobilových závodů, leteckých akrobacií a Tour de France jsou připravené trenažéry, které umocní celkový prožitek z VR. Čtyři single boxy a velká multiplayer zóna až pro 4 hráče. Výběr z těch nejoblíbenějších naučných, akčních i únikových her. Odvážnější si mohou vyzkoušet autentický seskok z mrakodrapu.

Součástí herny je odpočinková zóna, kde se můžete posilnit občerstvením, horkými nebo studenými nápoji nebo nabít energii sladkými pochutinami.

Pokud hledáte místo pro narozeninové oslavy, firemní večírky a jiné párty, kde posedíte a zároveň se pobavíte, jste na správné adrese. Malé nebo velké akce tady nejsou žádný problém.

Vstupte a nechte se pohltit světem virtuální reality!

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/praha/14621-nejvetsi-herni-park-virtualni-reality-v-cr-s-jedinecnymi-atrakcemi-ktere-jinde-nenajdete