Výlety s dětmi

Mikulášská nadílka se stezkou svědomí pro děti

Výlety s dětmi

Mikulášská nadílka se stezkou svědomí pro děti

  • Datum: 5.12.2021
  • Místo: Zahrady nad městem (Pozemské nebe)
  • Adresa: Pod Ohradou, Rudolfov, Česká republika

Popis

Chtěli bychom vašim dětem zprostředkovat každoroční Mikulášskou nadílku, ale trošku jinak. Bez strašení a vytváření nátlaku na děti. 

Na Rudolfově můžete prožít nezapomenutelný Mikulášský večer v našich přírodních zahradách. Nejprve si děti s rodiči projdou naší stezku svědomí, která bude připravená zážitkově a zároveň také maličko seberozvojově, tak, aby se bavili jak malinkaté dětičky, tak ty trošku větší. Není našim záměrem strašit děti, aby se pod tlakem zpovídaly ze svých chyb a hříchů, ale raději zkusíme děti a možná i jejich rodiče vést vlastní sebereflexí k tomu, že všichni děláme chyby, ale je dobré se z nich poučit a příště je už nedělat.

Na konci stezky bude v naší meditační kapli čekat Mikuláš s andělem a čertíkem, chviličku si popovídají a dětičky dostanou nadílku.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:

CELÝ PROGRAM BUDE VENKU, TAK SE TEPLE OBLÉKNĚTE

 

REZERVACE A PLATBA DOPŘEDU NUTNÁ

Je nutná platba dopředu vzhledem k nutnosti pořízení balíčků s nadílkou. Bez rezervace místa není možné vás v den akce přijmout. Rezervace míst prosím zasílejte na email naší Bohunky, která vám následně pošle platební údaje: Bohunka@pozemskenebe.cz.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti/jizni-cechy/ceske-budejovice/14549-mikulasska-nadilka-se-stezkou-svedomi-pro-deti-13808