Výlety s dětmi

Chefparade studio - dětské oslavy a vaření s dětmi

Výlety s dětmi

Chefparade studio - dětské oslavy a vaření s dětmi

Chefparade studio - dětské oslavy a vaření s dětmi
  • Druh zábavy: dětské oslavy, vaření s dětmi, hry
  • Doporučený věk dětí: 5+
  • Adresa: Bubenské nábřeží 306/13, budova 36, Praha 7, Praha, Česká republika

Popis

V příjemném prostředí Chefparade studia mohou děti zažít výjimečnou oslavu, na kterou nikdy nezapomenou. Studio vše zorganizuje dle Vašich požadavků.

Spojení jídla, hudby a příjemné atmosféry, je ideálním řešením pro narozeninovou oslavu nebo trávení víkendového dopoledne trochu jinak. Spolu se šéfkuchařem Vaše ratolesti připraví jednoduché menu, které si potom společně vychutnají. Mohou se těšit i na vlastnoručně ozdobený narozeninový dort, spoustu her s kamarády a hodně zábavy.

Děti si kromě vaření zahrají i hry typu: Poznávání chutí, Popelka, Krmení Nutellou „naslepo“, malování na tvář nebo kulinářský kvíz.

Chefparade studio rádo pro děti připraví tematickou výzdobu, ale i menu, mini pizzy želvy Ninja, domácí těstoviny se špenátem ala Shrek, fazole všehochuti Harryho Pottera či mexické quesadillas. Na pravé oslavě nesmí chybět ani dětské šampaňské, ovoce či v létě tak oblíbené domácí limonády. K dispozici jsou zástěrky se jménem oslavence, kuchařské čepice, vařečky nebo diplomy za dobře uvařené jídlo.

Je možné též pozvat rodiče dětí a ti mohou posedět nad sklenkou vína či šálku kávy. Anebo děti přenechat odbornému dozoru a udělat si klidné odpoledne. Standardní délka dětské party s vařením je 3 hodiny, ale pokud máte zájem, můžete si studi pronajmout i na delší dobu. Samozřejmostí je zaslání receptů a fotek po oslavě.

Dětské oslavy neprobíhají jenom v českém jazyce. Chefparade pořádá akce i ve francouzském, italském, anglickém či ruském jazyce.

Téměř 1000 dětí již zažilo oslavu ve škole vaření Chefparade. Kdo chce, aby jeho dítě mělo takto originální oslavu, nechť kontaktuje Sabinu - sabina@chefparade.cz / +420 733 738 521 a ona se o vše postará.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/materska-centra-kurzy-krouzky/praha/1453-chefparade-studio-detske-oslavy-a-vareni-s-detmi