Výlety s dětmi

Centrum pro volný čas Na Fialce, Říčany u Prahy

Výlety s dětmi

Centrum pro volný čas Na Fialce, Říčany u Prahy

Centrum pro volný čas Na Fialce, Říčany u Prahy
  • Kurzy a kroužky: angličtina pro děti, cvičení, jóga pro děti, taneční kroužek, výtvarný kroužek, hudební kroužek, předškolka
  • Další služby: dětská herna, hlídání dětí, moderní centrum pro volný čas, 3D projekce, dětská divadelní představení, plavecký bazén s dětským brouzdalištěm, párou a saunami, sportovní hala, kroužky výtvarné, sportovní a vzdělávací, semináře, čtení dětem, jarní tábor, soutěže, Café Bistro, možnost uspořádání dětské narozeninové párty
  • Adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany u Prahy, Česká republika

Popis

Pár kroků od vlakového nádraží v Říčanech se nachází moderní Centrum pro volný čas Na Fialce. Nápad na vytvoření tohoto centra se zrodil v hlavě Lukáše a Lucie Basíkových, kteří si usmysleli, že pro své dva malé syny a ostatní říčanské děti postaví centrum, kde by mohli trávit volný čas.

V centru nalezneme sport, kulturu i relax pod jednou střechou. Děti jistě ocení kulturní sál, který nabízí 3D projekce dětských filmů i dětská divadelní představení. Fialka dále disponuje plaveckým bazénem s dětským brouzdalištěm, párou a saunami. Sportovní hala je uzpůsobena na všechny skupinové sporty jako je badminton, fotbal, florbal či basketball. Další části centra nabízejí prostory pro pravidelné i jednorázové kroužky výtvarné, sportovní i vzdělávací.

Ve spolupráci s organizacemi Mommy Time s.r.o. a Centrem nadání pořádá Fialka řadu zajímavých seminářů pro těhotné, čerstvé maminky i školní děti. Aktuálně se jedná například o akce Čtení s nečtenáři, Turnaj v puzzlování, kurz Baby signs, diagnostický den, příměstský jarní tábor a spoustu dalších.

Na Fialce nalezneme s dětmi vyžití na celý den, proto je i naše Café Bistro připraveno uspokojit i ty nejvyšší nároky mlsných dětských jazýčků, kterým jen těžko odmítneme domácí zmrzlinu, francouzské palačinky či domácí dezerty naší cukrářky Jany. O víkendech si můžeme dokonce Na Fialce nechat uspořádat i dětskou narozeninovou párty.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/materska-centra-kurzy-krouzky/stredni-cechy/1436-centrum-pro-volny-cas-na-fialce-ricany-u-prahy