Výlety s dětmi

Outdoorové centrum Offpark v Sušici

Výlety s dětmi

Outdoorové centrum Offpark v Sušici

Outdoorové centrum Offpark v Sušici
  • Druh zábavy: lanový park, dětský lanový park, terénní koloběžky, paintball, raftem po Otavě, inline, let kluzákem, let balónem, zážitkové lety, nabídky pro školy, firmy
  • Doporučený věk dětí: 5+
  • Adresa: Na Fufernách 10, Sušice, Česká republika

Popis

Zábavu a adrenalin můžeme s dětmi zažít ve volnočasovém centru Offpark v Sušici na Šumavě. Offpark nabízí outdoorové aktivity pro celou rodinu. Nachází se na břehu řeky Otavy.

Pro nejmenší je k dispozici dětský lanový park. Na třinácti lanových překážkách, lanovce, zabudované lezecké stěně pod dohledem profesionálního instruktora a s lezeckým vybavením děti zažijí opravdové lezecké dobrodružství.

Dospělí prožijí adrenalin v lanovém parku ve výšce 6 až 7 metrů, kde si mohou vybrat ze dvou různě náročných okruhů. Skutečně nevšední zážitek je také pětikilometrový sjezd ze Svatoboru na terénních koloběžkách s převýšením téměř 400 m.

Volnočasové centrum dále nabízí plavbu na raftech na řece Otavě. Klidný proud řeky bez jezů je ideální pro rodiny s dětmi. Po cestě je možnost několika zastavení v místních vodáckých hospůdkách.

Od Offparku vede kvalitní pětikilometrová in-line stezka až do Dlouhé vsi. In-liny spolu s chrániči si zapůjčíme v Offparku na Fufernách v Sušici. V areálu na Fufernách je v letních měsících také možnost koupání. Pro ty opravdu nejmenší je v areálu dětské hřiště.

Dobrodružnou hru zažijeme v unikátním šumavském prostředí - v bývalých vojenských objektech, kde si můžeme ve skupině zahrát Paintball plný strategie, taktiky a zábavy.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/zapadni-cechy/1365-outdoorove-centrum-offpark-v-susici