Výlety s dětmi

JumpPark Letňany

Výlety s dětmi

JumpPark Letňany

JumpPark Letňany
  • Druh zábavy: trampolínový park s různými atrakcemi, speciální prostor pro menší děti
  • Doporučený věk dětí: 2+
  • Adresa: Veselská 699, Praha 9, Česká republika

Popis

V Letňanech se nalézá největší trampolínový park v České republice. Na 3000 m2 najdete 17 různých atrakcí. Těšit se můžete na interaktivní vybíjenou, gymnastické trampolíny, bláznivý zametač, dvě pěnové jámy, tři ninja dráhy s časomírou a spoustu dalšího.

V parku se vyřádí jak děti, tak studenti či dospělí. Na své si přijdou i ti nejmenší, pro děti do 110 cm je v parku vyhrazen speciální prostor s trampolínami a nafukovací atrakcí, který je určen pouze jim.

V JumpParku můžete oslavit narozeniny, uspořádat teambuilding pro své kolegy nebo si jít jen tak zaskákat s rodinou či přáteli. V zázemí parku najdete bar s drobným občerstvením a posezení s výhledem na trampolíny, kde si mohou čekající rodiče vypít kávu. Neskákající doprovod samozřejmě vstup neplatí. V létě bude v parku probíhat příměstský tábor, na podzim se chystají kurzy skákání pro děti od 6 do 15 let. Před návštěvou je třeba vytvořit si rezervaci na webových stránkách parku www.letnany.jumppark.cz. Skáče se ve sportovním oblečení a pouze v protiskluzových ponožkách, které v parku lze zakoupit na recepci.

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/praha/13436-jumppark-letnany