Výlety s dětmi

PÁTRÁNÍ PO GOLEMOVI - dobrodružná hra pro rodiny s dětmi v Praze

Výlety s dětmi

PÁTRÁNÍ PO GOLEMOVI - dobrodružná hra pro rodiny s dětmi v Praze

PÁTRÁNÍ PO GOLEMOVI - dobrodružná hra pro rodiny s dětmi v Praze
  • Druh zábavy: hra v uličkách staré Prahy s průvodkyní
  • Doporučený věk dětí: 7+
  • Adresa: Hradčany, Praha 1, Česká republika

Popis

Zveme vás na dobrodružnou procházku uličkami Prahy se zkušeným průvodcem. S rodinnou hrou PÁTRÁNÍ PO GOLEMOVI objevíte, kde je ukrytý tajemný Golem. Děti i dospělí se formou hry ponoří do záhadných příběhů staré Prahy. Pomocí znamení na tajemné mapě se vydáte na objevitelskou cestu k místu, kde Rabi Löw ukryl Golema.

Děti se naučí pracovat s mapou, což jistě využijí na vašich dalších dobrodružných výpravách :). Kromě toho se dozvíte spoustu zajímavostí a historek, o kterých jste možná ani nevěděli. Odhalte skoro 500 let staré tajemství, kde ukryli Rudolf II. a Rabi Löw Golema. A nakonec na vás v podzemí Starého Města bude čekat velké překvapení.

Trasa začíná u vstupu do Pražského hradu a končí u Staroměstského náměstí. Celá procházka je dlouhá cca 3 km a obsahuje celkem 9 zastavení, trvá necelé 2 hodiny a bude vám k dispozici certifikovaný průvodce. Každé zastavení vás přivede k nějaké zajímavé památce, kde se dozvíte poutavou formou její historii. Vše je spojené do smyšleného příběhu, na jehož konci objevíte, kde je ukrytý legendární Golem. Koná se za každého počasí, ruší se jen při jeho extrémní nepřízni.

 

URL odkaz na článek

www.vylety-zabava.cz/atrakce-zabava/praha/12643-patrani-po-golemovi-venkovni-hra-pro-rodiny-s-detmi-v-praze